Kostiumus nešioti mėgstame. Be dvejonių pripažįstame, jog tai – patogiausias iš rūbų. Jokie džinsai neprilygs. Neseniai olandai SuitSupply pristatė savo naują kolekciją pavadintą Shameless. Kodėl taip skambiai – neaišku, nes nieko begėdiško kostiumuose tikrai nėra. Juk nieko nuostabaus, kad moterims patinka kostiumuoti vyrai.


Nuobodų pranešimo spaudai tekstą siūlome praleisti ir keliauti tiesiai prie nuotraukų apačioje.


Smarkiai įliemenuoti švarkai, platūs iškirpti atvartai ir siauros kelnės. „Suitsupply“ 2010 m. rudens / žiemos kostiumų kolekcijoje – akivaizdžiai nauji modeliai. Audiniai ir detalės tapo ypač subtilūs. Retro dizainas derinamas su naujoviško audimo lengvais, plonais ir patogiais dėvėti audiniais.


„Suitsupply“ kostiumai yra modernaus stiliaus, tačiau pasiūti iš puošnaus itališko audinio, vadovaujantis tradiciniais siuvėjų metodais. Šį rudenį ryški tendencija vilną maišyti su kašmyru ar šilku ir mulinė siūlu (fasoninis siūlas susuktas iš dviejų pirminių skirtingų spalvų siūlų suteikia audiniui subtilaus  dekoratyvumo efektą,), taip pat populiarūs standūs melanžiniai audiniai (verpalai iš skirtingos spalvos pluoštų). Apdailai naudojamos puošnios ir spalvotos sagos, dailūs pamušaliniai audiniai.

Spalvos šviesios: pilka, šviesiai melsvi atspalviai, balkšva.


Dryžuoti marškiniai? Languotas kaklaraištis!

Pagrindinis marškinių motyvas – retro dizainas, pavyzdžiui, klasikinis įstrižų juostelių ir false uni raštas.

Raštuotas audinys, kuris atrodo kaip vienspalvis. Spalvos yra neryškios arba naudojami mažų, subtilių motyvų raštai, jie gali būti tos pačios arba skirtingų spalvų. Pavadinimas kilęs iš prancūziško žodžio faux uni,kuris reiškia apgaulinga vienovė, t.y. subtilus raštas, suteikiantis įspūdį, jog audinys yra vienspalvis. Šioje kolekcijoje vyrauja mėlynos ir šiltos raudonos spalvos su žaliais akcentais, apykaklė iškirpta taip, kad jos kampai tarsi nueina į šonus. Šį rudenį populiarūs ryškūs akcentai – prie dryžuotų marškinių derinami puošnūs kaklaraiščiai. „Suitsupply“ kaklaraiščių kolekcijoje – stambūs langeliai ir įmantrūs ornamentai. Visa tai papildo šilkinės, truputį kitaip nei kaklaraiščiai ornamentuotos nosinaitės, dedamos į švarko kišenėlę.


Trikotažas: prabangus paprastumas

„Suitsupply“ trikotažo gaminiai pasižymi stiliaus paprastumu. Klasikiniai megztiniai V formos iškirpte, kardiganai – priekyje susegami sagomis ar užtrauktuku yra patogūs dėvėti po kostiumu ar paprastu švarku. „Suitsupply“ pasirinko puošnius medvilninius / kašmyro ir vilnonius / šilkinius pagrindinių ir madingų spalvų verpalus, pavyzdžiui, tamsiai raudonus, tamsiai žalius.


Batai ir paltai

„Suitsupply“ batai tokie patys, kokie buvo: siauri, itališko stiliaus. Be odinių, galime pasiūlyti daug rudos verstos odos modelių – šios spalvos ir medžiagos batai išlieka populiariausi tarp Nyderlandų verslininkų. Taip pat vis populiaresnė tampa žalios spalvos versta oda! Toks stilius kontrastuoja su juodos ir rudai raudonos spalvų angliško stiliaus batais. Kolekcijoje liko klasikiniai kašmyro paltai, juos papildė griežto kirpimo modeliai, pavyzdžiui, paltai su kapišonu, militaristinio stiliaus paltai iš mulinė siūlų, melanžinio tvilo, kuris sukuria grubumo ir tvirtumo įspūdį.

[nggallery id=223]

Šmotkės

12 Replies to “SuitSupply: nothing shameless about it”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *