Kai radijo transliacija baigiasi šeštą vakaro, pratęsti ją teisingiausia diskotekoje. Tokią taisyklę sugalvojo ilgus metus meilę elektronikai puoselėjančios laidos Mix Subas autorius Loranas Vaitkus. Jis, pasitaręs su klubo Opium programų skyriumi, rugsėjo 18-ąją, šeštadienį, kviečia į debiutinę Mix Subo diskoteką.


Ši serija bus ir jau yra ypatinga tuo, kad jos svečius renka Mix Subo auditorija – radijo klausytojai, internautai ir vakarėlių žvėrys. „Mix Subas visada buvo ir yra už vietinius didžėjus ir prodiuserius bei jų populiarinimą, kuriems ir vakarėlių metu norime parodyti deramą pagarbą“, – kalba Loranas Vaitkus, savo studijoje jau ištardęs ne vieną dešimtį Lietuvos šokių muzikos kultūros kūrėjų. Anot jo, teisingiausias būdas tai padaryti – leisti spręsti patiems klausytojams. Todėl pastarąsias pora savaičių radijo laidos tinklalapyje virė arši kova.


Jau anksčiau nuspręsta, kad ciklo premjeroje Opium tikrai gros pats Loranas bei garbės svečias Hallucin iš Techstylism komandos. Kelios dienos iki debiutinio vakarėlio paaiškėjo ir pirmasis internetinio balsavimo nugalėtojas. Juo tapo jauniausias ir drauge aštriausias Partyzanų narys Nostra, mokantis ir mėgstantis laviruoti tarp įvairaus stiprumo tech ir house įrašų.


Iškart po šeštadienio nakties balsavimo reitingai vėl taps nuliniais, o didžėjų kova prasidės iš naujo. Ir vėl bus galima rinktis iš krūvos didžėjų, grojusių Mix Subo eteryje – Antano Gustaičio, Martin Virgin ir St. Stereo, Saulty, Daimon, Calli, „On The Wave“, Gvido, Ernesto Sadau, Nightjar, Endžio, BenBen ir t.t. Kas į Mix Subo sceną lips spalio mėnesį, paaiškės tik priartėjus antrojo vakarėlio datai.


Nostra ir už parankių jį laikysiantys Loranas Vaitkus bei Hallucin visų Mix Subo klausytojų Opium šeštadienį laukia nuo 23 val. Vaizdais rūpinsis „Oro Pagalvės“. Iki vidurnakčio patekti galima nemokamai, pavėlavusieji iš kišenių trauks 10 Lt.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.