Stanton Warriors atvaro į Loftą

2011-08-30      1 KOMENTARAS  


Rankas į viršų! (suru.lt  aha, tuoj, metam viską ir keliam). Jager Vibrations atveža break beats‘ų pionierius – Stanton Warriors – į Lietuvą!!! (suru.lt  na, na, pasakokit, tik ne taip garsiai).

Jei kada esi girdėjęs ar pats buvęs bet kuriame Jager vakarėlyje, suprask, kad ši Jager Vibrations  serija – ne eilinė! Mums tai kaip Naujieji metai, gimtadienis ir atostogų pirma diena kartu sudėjus. Metų Jager šokiai – ne kitaip! Būsi? (suru.lt  abejojam, bet papasakokit plačiau ir įpilkit kolbutę).

Keli faktai, jei dar abejoji:
Beat’o genijai Stanton Warriors (UK), prieš kuriuos nesusilaiko nei garsiausių festivalių scenas apspitę reiveriai, nei didžiųjų klubų diskotekininkai, nei tokie atlikėjai kaip Missy Elliot, Fat Boy Slim, Mylo, Freeform Five ir Busta Rhymes (suru.lt  kto eti liudi?) – jų kūrybą Stanton Warriors uoliai miksuoja!
Užšaldytas Loftas ir neatpažįstamai transformuota scena, kokios dar nesi matęs! (suru.lt  mhm, patikrinsim).
Šalto Jager’io kibirai, semiami mūsų mėgstamiausiais specialiais lediniais stikliukais! (suru.lt  jo, jau prašėm kolbutės).

Būrys kokybiško lietuviško muzikinio palaikymo ir šokiai iki šešių!
Metal On Metal
su naujais gabalais – gailėkitės, jei būtent per juos užsimanysit nueiti į tualetą! (suru.lt  o jau tai, brangieji, nenuspėjamas dalykas, pimpalo keliai nežinomi).
The Sneekers
– bet ne šiaip sau, o su LIVE programa! Ir Justinu Jaručiu!
Andrew Moodbase
– ir jo daugiasluoksnis eksperimentas su karščiausiomis laužytų ritmų nuotaikomis, breaks dinozaurais su hip-hop, dubstep ir nu-disco prieskoniais!
Mantas T
(Partyzanai) ruošia per ausis širdį glostantį ir kojas kilnojantį setą. Patikėkit jo žodžiu, nes oi ne veltui Djscene.lt jį titulavo geriausiu Lietuvos didžėjumi!
No DJ’s
mash-up‘ų karalius Viktoras Diawara su komanda!

Jager Vibrations artėja! Ledinių pojūčių naktis – šaltesnė ir smarkesnė nei Tu galėjai įsivaizduoti!

Afiša Bangos

One Reply to “Stanton Warriors atvaro į Loftą”

Leave a Comment

Your email address will not be published.