Sons and Daughters Bomboje papigiai

2011-01-27        


Lygiai prieš tris metus (2008-01-28) pasaulį išvydo albumas This Gift. Būtent už šio viršelio užkliuvo akis kitą kartą besilankant Muzikos Bombos parduotuvėje.

Šią plokštelę įrašė (jau tikriausiai atspėjote iš užrašo viršelyje) grupė Sons and Daughters. Jie yra iš to paties Glazgo kaip ir Franz Ferdinand. Ir taip pat keturiese (du bičai + dvi mergos). Groja energingą ir savotišką rokenrolą. Franz Ferdinand vyrukai sako, kad jiems patinka. Ir net jei tai tebūtų tėvynainių palaikymas ir reklaminis solidarumas (abi grupės leidžiasi tame pačiame Domino Records leible), taip pat sako ir Nick Cave. O anas tai juk tikrai nemeluotų, ane?

Tai trečias (ir kol kas šviežiausias) albumas grupės diskografijoje. Jį prodiusavo Bernard Butler, su kuriuo turėjote garbės susipažinti prieš savaitę. Kadangi ketvirtos plokštelės įrašai vis dar tęsiasi, tai drąsiai galima teigti, jog aprašomas albumas yra labiausiai išlipdytas. Tegu garsas kiek labiau pažabotas ir prijaukintas nei anksčiau, bet alko-vakarelio šokiams – pats tas.

Mąstau apie vokalistę Adele Bethel: ji iš tų mergų, kur nežinai, kuriai kategorijai priskirti. Iš pirmo žvilgsnio – tokia visai miela pampuška. Bet ir lerva nebloga. Turi kažką panašaus, kaip tos stervos iš The Long Blondes (apie jas – po savaitės). Pažiūrėkit, kaip maivosi, laputė…

This Gift nėra stebuklingas albumas-dovanėlė. Tikrai ne esminis jūsų gyvenime. Bet stiprus septintukas paliubomu. Patiks aštresnio rokelio (turiu omeny tokias bandas kaip Arctic Monkeys, Arcade Fire, The White Stripes…) mėgėjams. Ir nors vieną kopiją (rusišką licencijuotas diską) jau turėjau namie, šio nesugebėjau atsisakyti vien dėl fakto, jog tai yra specialus leidinys su papildomu kompaktu.

Jame – 6 numeriai gyvai: 5 iš albumo + senas hitas Johnny Cash.

Be to, kainavo juokingus 20 Lt.

Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.