red_letter_cover

Atsisėdu ant savo absurdiškai aukštos lovos, nuo pėdų nubraukiu trupinius surinktus pakeliui nuo vonios. Įjungiu šiltai ir neįkyriai šviečiančią naktinę lempą ant spintelės ir susirangau po antklode. Nuo stalelio paimu knygą (biografiją, romaną, dailės enciklopediją, novelių rinkinį, you name it) ir prasmengu.

Skaityti prieš miegą yra puiku. Per 21 dieną (tingesniems per 66) susiformuoja įprotis/įgūdis. Kūnas ir protas pripranta prie raminančio ritualo ir žino, kad paskaičius bus galima miegoti. Skaitymas lavina vaizduotę, ugdo pasitikėjimą savimi, plečia žodyną, ramina vidinius introverto demonus ir netgi apsaugo nuo Alzheimerio ligos.

Skaityti prieš miegą yra pavojinga. 3-čią nakties nuo nepaliaujamo krebždėjimo ir išsprūstančių emocijų nepatenkinta sujuda prieš tai ramiai šnopavusi antroji nugara. Nes tikrai sunku sustoti. Kol nebaigei… skyriaus.

„Raudonoji raidė“ – N. Hawthorne romanas apie meilę, aistrą, moralę, kaltę ir pasirinkimus. Knygos veikėja Hester Prynne yra priversta ant krūtinės nešioti raudoną A raidę, reiškiančią svetimautoją (Adulteress). Lietuviško vertimo nėra. Angliškai galite skaityti, jei nesibaiminate tokių formų kaip „What art thou?“. Galite ir filmą pažiūrėti.

Red Letter yra puikus Jen Mazza tapybos ciklas. Apie skaitymą ir malonumą.

red_letter_06

red_letter_05

red_letter_04

red_letter_03

red_letter_02

red_letter_01

Ašaros Teptukai

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *