Suru.lt_Savaites_Shotai_44

Praeitos savaitės apžvalga: nuo sublogusios Grimes iki pagerėjusio Deutsch Nepal. Ar gali būti geriau?

Rival Consoles kūrinys ir autorius į ausiratį pateko dėl gerai įvertinto albumo tuo pačiu pavadinimu. Iš bičo, tourinančio su Clark ir Nosaj Thing kažko panašaus ir galima tikėtis.

 

Spalio 30 dieną Raster Noton išleido penktą Kangding Ray albumą Corny Arcane. Tai, ko gero, geriausias albumas šį mėnesį.

 

Ambient dream-pop projektas Keep Shelly In Athens paduoda paslaptingą video singlui Now I’m Ready. Vaiduokliškas rudens naktų takelis.

 

Grimes tiek skambesio, tiek įvaizdžio prasme vis labiau panašėja su Lady Gaga / Nicky Minaj / Miley Cyrus / You Name It. Įspūdis panašus, kaip netyčia įsijungus LNK / TV3 ar bet kokią kitą lokalią ŠTV – taip siaubingai blogai, kad negali atitraukti akių.

 

Dozę šviežienos paduoda Dev Hyne, dar kitaip žinomas kaip Blood Orange. Tribiutas Sandrai Bland. Šiek tiek juodai-baltos retrospektyvos.

 

Deutsch Nepal sugrįžta su nauju albumu. Panašu, kad jame vienas iš dviejų žymiausių Peterių Anderssonų (dar žinomas kaip Lina Baby Doll arba tiesiog Der General) dėstys apie tai, ką išmano geriausiai, t.y. alkoholizmą.

 

Spalio 28 Nmesh ir Telepath išleido albumą ロストエデンへのパス. Sprendžiant iš pavadinimo – intriguojantis. Pažintį pradėsite paspaudę play apačioje.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *