the-machine-started-to-flow-into-a-vein-vol-5-moontrix-anyksciai-2015-01

2015 metų lapkričio 21 dieną Anykščių kultūros centre (A. Baranausko aikštė 2) įvyks elektroninės muzikos festivalis The Machine Started To Flow Into A Vein (Vol. 5).

Festivalį rengia eksperimentinio garso, vaizdo ir dizaino organizacija Moontrix, padedant Lietuvos kultūros tarybai ir Anykščių kultūros centrui.

Renginyje koncertuos atlikėjas iš Didžiosios Britanijos Tim Lewis, kuris geriau žinomas kaip Thighpaulsandra. T. Lewis buvo vienas iš legendinės britų grupės Coil narių ir projekto veikloje dalyvavo nuo 1998 metų iki Coil lyderio Jhonn Balance mirties 2004 metais lapkričio mėnesį.

Unikalaus analoginių, moduliarinių sintezatorių skambesio architektas Thighpaulsandra Anykščiuose pasirodys tiek su grupe, tiek sugros improvizuotą solinę programą.

thighpaulsandra-machine-started-anyksciai-2015

T.Lewis muzikinę karjerą pradėjo devinto dešimtmečio pradžioje metalo grupėje Temper Temper, vėliau bendradarbiavo su tokiais žinomais atlikėjais kaip Julian Cope bei Spiritualized. Muzikantas ne tik dalyvauja kitų grupių veikloje, tačiau savo diskografijoje turi ir puikiai kritikų įvertintų solinių albumų. Šių metų rugsėjį pasirodęs naujausias albumas The Golden Communion sulaukė itin gerų klausytojų vertinimų.

 

Renginyje koncertuos ir 3 atlikėjai iš Lietuvos: Skeldos, Lys ir Obšrr.

lys-machine-started-anyksciai-2015

 

obsrr-machine-started-anyksciai-2015

 

skeldos-machine-started-anyksciai-2015

 

Bilietai platinami Bilietai.lt sistemoje. Bilieto kaina 18 EUR. Nuo lapkričio 10 dienos bilietai brangs iki 23 EUR.

Papildomai bus platinamas ir 100 bilietų paketas už specialią kainą – 13 EUR. Pigesnių bilietų bus galima įsigyti Anykščių kultūros centro kasoje (50 vnt.) bei muzikos parduotuvėje Ragainė (50 vnt.) Vilniuje (Skapo g. 3).

the-machine-started-to-flow-into-a-vein-vol-5-moontrix-anyksciai-2015-poster

Durys į renginį atidaromos 18:00. Koncertų pradžia 19:00.

Renginio puslapis Facebook: https://www.facebook.com/events/901576753250771/
Koncerto vieta: http://www.moontrix.com/lt/anyksciai-lietuva-the-machine-started-to-flow-into-a-vein

Nakvynė mieste: http://www.kulturos-miestas.lt/lt/nakvyne

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *