Susirinkusiems šiandien Londono “Emirates” stadione Wayne’as Rooney akivaizdžiai nepatiko. Nesmerkime “Arsenal” gerbėjų už jų gestus. Emocijos, matote… “patrankininkai” pralošė “Manchester United” 1:3, o W.Rooney prie to nemenkai prisidėjo.

Antro įvarčio puolėjas per visą aikštę bėgo mušti taip galingai ir greitai, kad net plaukai pasišiaušė! Gražuolis! Ir įvartis, ir velniukas nr. 10. Savalaikį perdavimą gavo iš Nani, kuris, beje,pasižymėjo rungtynėse pirmas, apkvailindamas pakeliui prie varžovų vartų net tris “Arsenalo” gynėjus.

Apskritai kontatakomis paremta “United” taktika pasiteisino 100 proc. O Arsene’o Wengero berniukams reikėtų susimąstyti: nėra jie tiek geri, kad nuolat nebaudžiami  palikinėtų tokias milžiniškas erdves savo aikštės pusėje. Jomis prieš savaitę naudojosi net “Boltonas”, ką jau kalbėti apie W.Rooney.

Turnyro lentelės viršuje pasidarė kiek vėsiau. Londono “Chelsea” prarado 4 taškais mažiau už “Man Utd”, bet pastarieji, žinoma, presinguos iki pat finišo. Ar sugebės sugrįžti į lenktynes dėl titulo “Arsenalas”? Į šį klausimą, matyt, atsakys artimiausios komandos rungtynės – su “Chelsea” ir “Liverpooliu”.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *