brolis

Brolis turi raumeny, ar ne? Jis bei likę 11 Lietuvos krepšinio rinktinės dievų bent trumpam užčiaupė visus skeptikus, prognozuojančius fiasko rytoj prasidedančiame Europos krepšinio čempionate Lenkijoje. Taip išniekinti Pasaulio čempionai senai bebuvo, todėl tegali teisintis Pau Gasolio bei Rudy Fernandeso trūkumu ar tuo, kad yra atpratę žaisti draugiškas rungtynes išvykoje. O “Siemens” areną užtvindžiusiems žiūrovams pergalė buvo labai saldi.


Manto Kalniečio pasitraukimas iš rinktinės dėl problemų šeimoje ir Andriaus Mažyčio trauma parodė, kad įžaidėjo pozicija, dėl kurios viso pasirengimo metu buvo labiausiai diskutuojama, visai nėra tokia silpna ir nepatikima. Žinoma, prie to prisidėjo puikias rungtynes sužaidės Tomas Delininkaitis. Šaunuolis, Tomai!


Suru.lt kolektyvas arenoje, žinoma, buvo, nes praleisti galimybės savo akimis pamatyti Ricky, “La Bomba” ar Pau negalėjo. Lygiai taip pat negalėjo nuvilti ir visų suru.lt skaitytojų, kuriems pažadėti įvairiausi fotoreportažai.


Taigi linkime mūsiškiams sėkmės čempionate ir Jūsų teismui atiduodame tai, ką pavyko pamatyti ir užfiksuoti paskutinėse rinktinės rungtynėse.

[nggallery id=44]

Prakaitas Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.