Pačekino čekai Ovečekiną&co…

2010-05-24      1 KOMENTARAS  

Pralaimėjo rusai čekams pasaulio ledo ritulio čempionato finalą. Ovečkinas, Malkinas, Kovalčiukas, Daciukas nusileido Vampolai, Kvapilui, Koukalui, Mojžišui (kas apie tokius ką nors žinojo prieš turnyrą). Smagumėlis. Paradoksalu, bet Rusijos ledo rituliui šis akibrokštas turėtų išeiti į naudą.

Ne paslaptis, kad iš savo monster-team rusai laukė tik pergalės. Tipo, Vankuveryje teškėsi į purvą, nes elitinės Kanados pajėgos buvo individualiai stipresnės. O štai Vokietijoje Ovečkinas&co visus lengvai nušluos nuo kelio. Juk kitų ledo ritulio pasaulyje madas diktuojančių šalių komandos savo gretose turėjo vos po vieną-kitą olimpietį. Rusai – 14, tarp kurių buvo ir patys-pačiausi.  Jau pusfinalis su vokiečiais (bravo jiems) pademonstravo, kad ne taip viskas paprasta. O finale čekai įrodė, kad gali efektyviai stabdyti rusų “tanką” komandiniais veiksmais ir teisingomis taktinėmis schemomis.

O dabar Rusijos ledo ritulio tūzams reikėtų mintimis sugrįžti į Vankuverį ir suvokti, kad kanadiečiai juos tada sutraiškė ne todėl, kad buvo individualiai stipresni ar geriau nusiteikė. O darnesnių komandinių veiksmų dėka. Žinojo, kur bėgt, kada spaust, kur laukti perdavimo. Malkinas, Ovečkinas, Kovalčiukas – skamba grėsmingai. Tačiau po vieną jie nėra tokie jau pavojingi, ir tinkamai organizuojant gynybą juos galima neutralizuoti, net ir nusileidžiant (ženkliai) meistriškumu. Štai ką turėtų suprasti Rusijos rinktinės vadovai. Vieną didelį darbą jie nuveikė – žvaigždės veržiasi į rinktinę. Beliko priversti jas žaisti kartu. Iki Sočio olimpiados – vos 40 mėnesių. Čekams – megarespect.

Prakaitas

One Reply to “Pačekino čekai Ovečekiną&co…”

Leave a Comment

Your email address will not be published.