Vizualiniai srautai: Occult is the New SWAG

2013-02-18        

Prancūzas Yoann Lemoine yra aukščiausios klasės muzikos klipų režisierius, sukūręs darbus Lanai Del Ray, Drake, Rihannai ir kitiems. Todėl kai Yoannas atsikrato prodiuserių pančių ir dirba ties asmeninio muzikinio projekto Woodkid vaizdu, galima tikėtis kažko tikrai epiško, didingo ir tamsaus. „Istorija apie žmogų, kuris mirė du kartus“ – I Love You puikiai pateisina šiuos lūkesčius.

Retas atvejis, kai muzikinio projekto kuriami garsai yra tiek saviti ir unikalūs, kad jų nepavyktų patalpinti į jokius muzikinio žanro rėmus. Būtent tokia yra Sudane gimusios, Kuveite augusios ir Brukline gyvenančios menininkės ir kuratorės Fatima Al Qadiri muzika. Į Vizualinių srautų tinklus papuolęs klipas taip pat yra unikalus sutvėrimas. Video darbe, naudojant kompiuterinių žaidimų estetiką ir realius dokumentikos vaizdus, yra tarsi simuliuojama šių laikų karo simboliais paremta mitologija.

Sha:TRI:ah bičiulis iš Liuksemburgo – Sun Glitters pristatė neįprastai kasdieniškomis temomis paremtą video klipą. Sveikas atvykęs į trisdešimtuosius gyvenimo metus, kai hedonistines jaunystės linksmybes pradeda keisti pribrendę įsipareigojimai.

Negalima nepasidalinti to, dėl ko praeitomis savaitėmis ūžė internetas. James Blake sugrįžo ir toliau žaidžia savo meistriškai įvaldytais elementais: švelnia mistika, ritualiniu siurrealizmu ir delikačia tamsa.  Tikėkimės, kad artėjant naujojo albumo pristatymui James ir toliau sugebės išlaikyti dėmesį

Krepšinis ir graikų mitas apie Sizifą. Sunku įsivaizduoti, kaip atėjo į galvą mintis apjungti šiuo elementus. Ne tik apjungti, bet tai dar padaryti ir visai stilingai.

Galbūt Data Romance electropop garsai yra šiek tiek per saldūs mūsų gomuriui, tačiau Alistar Legrand sukurtas klipas kūriniui Can’t Keep Your Mind Off turi pakankamai kraujingų vietų. Gero apetito.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.