5 suru

Vizualiniai srautai publikacijų ciklas, kuriame post-žurnalas Sha:▽:Ah apžvelgia labiausiai dėmesio vertus hypnagogic pop, chillwave, underground hip-hop, witch house, beats ir post-punk video klipus.

Pieš kelis metus būtų sunku patikėti, kad pasaulinio žinomumo drabužių brandas galėtų kooperuotis su tamsesnę muziką kuriančiais underground atlikėjais.  Paskutinis ir ryškiausias iš pavyzdžių  – Chelsea Wolfe po savo sparnu priglaudę Converse, pagarba jiems. Tai parodo ne tik ryškius pokyčius muzikos industrijoje, bet ir ribas peržengiantį Chelsea Wolfe talentą. Flatlands klipe per tamsią atlikėjos charizmą subtiliai atsiskleidžia paradoksalią jos asmenybė  – trapią ir kartu fatališką.

Occult is new swag. Panašu, kad 2013-ieji pretenduoja tapti tamsaus undergroud hip-hop suvešėjimo metais. Ir panašu, kad ši naujoji banga, užgimusi Brukline, jau pasiekė ir Anglijos krantus, tai mums įrodo britiško rapo pažiba Blue Daisy.

Fanai, kurie nepagaili savo laiko sukurti tokio aukšto lygio video darbus, daug ką pasako apie patį atlikėją. Išties, Wife įrodo, kad stovėjimas skirtingose muzikos spektro pusėse gali atnešti stulbinamų rezultatų, kaip žiniai, James Kelly taip pat  yra black metal grupės Altar of Plagues narys. Turbūt dėl šios priežasties Endings kulminacijoje iš tolumos atslenka post-rock/doom gitarų garsai.

Chinawoman darbas Vecation from Love nukelia į Davido Lyncho ir 50ųjų noir filmų setus. Veiksmas per daug neatskleidžiamas, jis lieka tik detalių fone ir pakraščiuose, taip palikdamas vietos žiūrovo fantazijai. Turbūt nėra tokio video menininko, kuris nebūtų iš arti nufilmavęs besisukančio kavos puodelio…

Maya Hardinge  arba tiesiog MAYa – labai minimaliai tamsiojoje scenoje žinomas vardas tačiau tai tik suteikia papildomo žavesio ir kraupumo naujajam video – Embrace Confort. Efektą gauname panašų į ankstyvuosius dadaistų eksperimentus su kino kamera, bet šiuo atveju vaizdui stipriai antrina ir garsas.

Naujasis Nicko Cave‘o klipas vos tik pasirodęs buvo užblokuotas youtube dėl nepadoraus turinio – tai iškart sukėlė mūsų susidomėjimą. Klipui grįžus į internetą, pamatėme, kad tas nepadorus turinys, kaip ir buvo galima tikėtis, yra tik žmogaus kūnas, tačiau video nusipelno dėmesio ir ne tik dėl to.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.