Nuostabios Andre Lodemann nuotrupos

2012-06-14        

10 metų socialinio darbuotojo patirtis – tiek laiko dirbant Berlyno priemiesčiuose su paaugliais (organizuojant jiems renginius ir pan.) prireikė Andre Lodemann, kad suvoktų, jog nori susieti savo gyvenimą tik su muzika.

 
Šiandieną jis turi jau 20 metų DJaus patirtį. Muziką pradėjo prodiusuoti 2001-ais. Nuo to laiko leidosi Moods & Grooves, Simple Records, Room with a View, Freerange, Buzzinfly bei kituose muzikos namuose. Paskui (2009-ais) kartu su draugeliu Daniel Best sugalvojo sukurti savo leiblą – Best Works Records (ten pat leidžiasi Mario & Vidis ir Vakula). Nieko baisaus, jei jums šie pavadinimai arba stiliaus apibūdinimas deep house mažai arba apskritai nieko nesako.

taip Andre Lodemann atrodo be kepurės (kad pažintumėte festivalyje)

 

Neseniai pasirodžiusiame (2012.05.21) albume Andre surinko pastarųjų metų geriausius savo darbus bei įtraukė 2 naujus kūrinius. Tad pavadinimas Fragments nėra atsitiktinis.

Beveik visos iš 10-ties albume esančių kompozicijų perkopia 7 minučių trukmės ribą. Todėl natūralu, kad veiksmas jose išsibėgėja iš lėto. Jei apskritai tai galima vadinti išsibėgėjimu. Nes kulminacijos metu kūrinių sukeliamos bangos yra gan santūrios. Taip pat natūralu, kad albumas nėra iš tų, kurie patinka iš karto. Vartoju sąvoką „albumas“, nes nepaisant fakto, jog tai kompiliacija, gabalai jame dvelkia panašia nuotaika o visuma išsaugo vientisumą.

Bet geriausias dalykas man yra tas, kad šitas darbas „neturi spalvos“. Ne taip kaip pvz. Claudio PRCtamsus, o Tychojaukus. Andre Lodemann šiuo požiūriu yra bespalvis. Bet pasižymi katalizatoriaus savybėmis, t.y. sustiprina nuotaiką, kurioje būdamas paspaudei mygtuką play. Saulėta dieną geros nuotaikos įsijungęs vieną iš šių gabalų gali dar labiau pasikrauti energijos, o po kelių valandų, liūdnas, klausydamas to paties gabalo dar labiau nuliūsi.

 
Nuostabus darbas. Negaliu atsikratyti paralelių su Mario & Vidis darbais, kurių grožis ir geriausios savybės atsiskleidžia tik po daugkartinių perklausų. Beje, albumą sudaro du kompaktiniai diskai: Orginals (apie kūrį rašiau aukščiau) ir Remixes (nesunku atspėti, kas jame). Pastarajame galima rasti ir minėtiems lietuvaičiams Andre pagamintą remixą.

taip Andre Lodemann atrodo su kepure (kad užsimaskuotų tarp pacanų iš Krasnuchos)

 

Ir, aišku, norisi priminti, kad ponas Andre Lodemann jau šį penktadienį 01:15 gros festivalio Sūpynės Daugiau scenoje.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.