NHL action. Niekas nepamirštama

2011-02-13        

Visą savaitę “New York Islanders” ledo ritulininkai laukė mačo su “Pittsburgh Penguins” ir brandino keršto planus. “Atsidėkoti” buvo už ką: vasario 2 dieną “paukštyno” vartininkas Brent Johnson sutrupino skruostikaulį kolegai Rickui DiPietro (apie šio trapumą jau kuriami anekdotai), o puolėjas Maxime Talbot organizavo smegenų sutrenkimą vienam “Islanders” lyderių Blake’ui Comeau. Atpildo valanda išmušė penktadienio vakarą.

“Islanders” pranoko patys save, tobulai suderino įvarčių štampavimą su koviniais veiksmais. Laimėjo 9:3 (“taikliajam kumščiui” B.Johnsonui atiteko 7 įvarčiai, kitus du praleido Marc-Andre Fleury), o teisėjams iš viso teko išdalinti komandoms net 346 baudos minutes, nes konfliktai aikštėje kildavo kas keletą minučių. Ypač aktyvus buvo naujokas Micheal (būtent taip oficialiuose šaltiniuose rašomas jo vardas) Haley, sudalyvavęs net trijose atskirose machankėse bei galiausiai iškvietęs mūšiui B.Johnsoną.

Linksmybių pasekmės: “Penguins” puolėjui Ericui Tangradi diagnozuotas smegenų sutrenkimas, jo komandos draugas Dustin Jeffrey patyrė kojos traumą. Ericas Godardas diskvalifikuotas 10 mačų už tai, kad iššoko ant ledo nuo atsarginių suolo, skubėdamas apsaugoti savo vartininką nuo pokalbio tet-a-tet su M.Haley (klipe matyti, kad visai be reikalo kišosi, B.Johnsonas susitvarkė be pagalbos). Diskvalifikacijas gavo ir du “islanderiai”: Trevor Gillies – devyniems mačams, Matt Martin – keturiems. Šie – už tyčinius bandymus (beje, sėkmingus) traumuoti varžovus.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published.