cristiano-ronaldo-shirtlesscristiano_ronaldo

80 mln. svarų – vienas…

80 mln. svarų – du…

80 mln. svarų – trys!

Parduotas! O juk dar prieš porą dienų suru.lt gyrė Madrido „Real” prezidentą Florentino Perezą, kad pinigus išleido ne Cristiano Ronaldo, o brazilo Kaka pirkimui. „Portugalui nebeužteks”, – samprotavome. Kur gi ne…

Panašu, kad ispanų bankai pasiryžę visas savo aukso atsargas perduoti „Real” ekipai kreditų pavidalu. Pusantrų metų besitęsusi muilo opera baigta, nors oficialiai sandėris bus patvirtintas tik birželio 30 dieną.

Pirmam šokui praėjus ir blaiviai pamąsčius galima padaryti keletą išvadų apie tai, kad šis transferas, ko gero, naudingas visiems. Laikraščiai turi apie ką rašyti, liaudis – apie ką skaityti. Madriediečiai įsigijo taip seniai trokštą žaisliuką. Parduos milijoną marškinėlių su naujoko pavarde ir padengs nemažą dalį išlaidų. O jeigu netyčia laimės ką nors svaraus, tai iš viso…keista tik, kad valdyti naujai kuriamą žvaigždžių ansamblį patikėta toli gražu ne elitiniam dirigentui – Manueliui Pellegrini.

Savo ruožtu „Man United” vadovai atsikratė žaidėjo, kuris savo verkšlenimais senai gadino nervus komandos gerbėjams, gaudami nemenką sumelę. Litais krizės laikais skamba dar įspūdingiau – 320 mln. Jeigu serui Aleksui dar pavyktų kokį Francką Ribery įsigyti už tuos pinigus ir Carlosą Tevezą išlaikyti, tai, ko gero, apskritai nebeliktų priežasčių skanduoti prieš „velnius” per šio klubo rungtynes.

Prakaitas Sūru

2 Replies to “Muilas baigėsi, Ronaldo – “Reale””

Leave a Comment

Your email address will not be published.