michael_mayer_-_and

Michael Mayer – viena svarbesnių figūrų vokiečių DJ scenoje. Man pačiam keista, kaip tai įmanoma pasiekti, kuomet tavo sąskaitoje vos du albumai. Kita vertus, būna ir tokių kaip pvz. Ben Klock, kurie ir dviejų albumų neturi.

Tai reiškia, kad ne albumai svarbiausia. Ponas Mayeris dalyvavo skirtingose grupėse/projektuose: Forever Sweet (su Reinhard Voigt ir Tobias Thomas), Zimt (su Matias Aguayo), Supermayer (su Superpitcher). Taip pat yra įrašęs keliasdešimt singlų ir kelioliką DJ mixų. Be to yra vienas iš Kompakt leiblo įkūrėjų ir bendrasavininkų.

michael_mayer_-_frederike_wetzels

Taigi, po visai neblogo albumo Mantasy [2012] Michaelis nusprendė eiti Jean-Michel Jarre pramintu taku, t.y. įrašyti kolaboracijų albumą su įvairaus plauko veikėjais; plokštelę neįmantriai užvadinti „&“ bei papuošti įstabaus grožio viršeliu. Jis neabejotinai sumuša net Kanye West’ą „gražiausio albumo viršelio, sukurto MS WordArt pagalba“ nominacijoje.

michael_mayer_-_and_promo

Michaelio pasirinkti bendradarbiai ganėtinai skirtingi. Jei Roman Flügel, Voigt & Voigt, Gui Boratto, Kölsch ar Agoria nestebina, tai Miss Kittin, Joe Goddard (iš Hot Chip), Edward Macfarlane (Friendly Fires) ar Hauschka vardai priverčia kilstelėti antakį.

Pats Mayeris tokius pasirinkimus aiškina savo patirtimi grojant DJ setus:

In the past, I would always take the safe route and DJ with those I would also want go to bed with. Then I found myself opening up. I got this desire to share the decks with DJs who may not share the same records in their crates but who shared a sense of adventure and challenge in playing together.

& yra akivaizdus posūkis link labiau komercinės muzikos, bet man patinka tokiame vinigrete atrasti skanesnių žirnių, kaip antai šis netikėtas posūkis (nuo 01:20) bendradarbiaujant su Hauschka.

Kitas man nesuprantamas dalykas – kam leisti albumą pas !K7 Records, kai turi savo Kompakt?

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *