Būtent taip atsilieps apie “HC Balticą” ir savo viešnagę Lietuvos sostinėje Rygos “Juniors” žaidėjai. Ir nepaneigsi. Ledo ritulis yra kietas, bet sąžiningas ir garbingas sportas, kuriame kartais privalu pastovėti ir už save, ir už komandos draugą. Bet atviram chuliganizmui ant ledo – ne vieta.  Dviem lygiaverčiams oponentams susikibus trečias nelenda, o spardyti gulinčius varžovus  yra žema. Ypač 3 metais jaunesnius.
“Juniors” pagrindą sudaro 1993-1994 metų gimimo paaugliai, tuo tarpu nr. 17 Pavolui Frančovičiui ir nr. 10 Romanui Pantiuchovui prieš gerą pusmetį sukako po 20. Net Čechovo “Vitiazj” galvadaužiai taip kiauliškai nesielgia, stengdamiesi išsirinkti sau tinkamus bent jau gabaritais sparingus, kai niežti. O gal nufilmuota šeštadienio mačo bjaurastis ištraukta iš konteksto, o visą laiką prieš incidentą “Juniors” vaikai provokavo mūsiškius? Būtent šio mačo matyti neteko, bet sunku įsivaizduoti, kad 17-mečiai rautųsi, ypač beviltiškai pralaiminėdami.

Norisi tikėti, kad patyręs “Balticos” treneris Dmitrijus Medvedevas paaiškins nr. 17 ir nr. 10,  jog “Balticai”  morozai nereikalingi. Komanda džiūgina azartišku ir rezultatyviu žaidimu MHL (Молодежная Хоккейная Лига), norėtųsi, kad ir žodis “garbingas” tiktų jam apibūdinti.

Prakaitas

20 Replies to “MHL action. Vilniaus morozynas”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *