juunj_2014_ss
Juun J SS`14

Dedu galvą, kad ištikimi tumblr ir Ivanijos (iš Love Aesthetics) blogų lankytojai nepraleido pro akis marmuro printu dailintų rūbų, neskaitant aksesuarų ir avalynės. Pradžią šiai obsesijai pasėjo Jil Sander, dar giliais duaštuntais, ko pasekoje mažesni vardai pradėjo kurti prototipus, kuriems dar šiaip netaip iš algos išskirti keletą šimtų gali.

jilsander
Jil Sander F/W `08
nikeroshemarblepack
Nike Roshe iš Marble Pack

Iš esmės šiuo straipsniu noriu pasidžiaugti Naked Bruce – Monikai priklausančio brando – SS’14 kolekcija, kuri, kaip ir kiekvieną kartą kažką sukurdama, nudžiugina savo estetika, pastelinėmis spalvomis ir naujausiomis printų tendencijomis.  Monika išplėtė savo siūlomą asortimentą iki suknelių, ilgų palaidinių. Tuo tarpu tamprės pakeitė tik raštus.  Smagu, kai kažkas artimo atsiranda ir gimtojoje žemėje – neretas bijome šopintis elektroniniu būdu. Daugiau išvysti, bei įsigyti galima čia.

nuotr. Gretos Bernotaitės
nuotr. Gretos Bernotaitės

Prieš metus ar du Shallowww išleido liniją sportinių rūbų, kuriuos iškart išvydus privertė įtraukti ne vieną jų į savąjį wishlistą.
Shallowww susikūrė duvienuoliktais, tai ne one man orchestra, o dviejų – Ricardo Juárez & Silvia Bianchi, prie kurių su laiku prisijungė trendų analitikė Berta Muñoz, tandemas. Manipuliuojant šilkografija, skaitmenine spauda šis prekinis ženklas leidžia limituotų kiekių kolekcijas, pasitelkę šimtaprocentinę medvilnę.

sad_boys1-1024x768
Yung Lean & The Sad Boys dėvi Shallowww

Su Moupia sukolaboravę Shallowww dutryliktais išleido pack’ą marmuro printu dailintas 5 panelių kepuraites, kurios gatvės vaikų ir festivalininkų liūdesiui nebeprieinamos. Susierzinot? Ne jūs vieni.

moupiaxshallowww1

All in all, viskas, kas it marmuru nulieta, kabina akį.

marble_banana

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.