Lietuva – Malta | subalansuota vyrams (foto)

2010-11-03      4 KOMENTARAI  

Nusibodo suru.lt aprašoma muzika, krepšinis, ledo ritulys ir papai? Tęsiame edukacinę misiją ir pasiūloje Jums turime rimtą reikalą. Šiauliuose šį savaitgalį valdė regbis. Taip taip, ponai ir ponios, regbis. Europos Nacijų Taurės (ENT) 2A divizione kovas pradėjo mūsų šalies rinktinė. „Kas yra regbis?“ – girdime tyliai klausiant dailiosios lyties atstoves. Todėl iš anksto šį klausimą uždavėme savo pakeleivėms, keliaudami į Lietuvos šiaurę. Šios pademonstravo tikrai neblogas žinias. Labai nenustebino – visgi jos visos kilusios iš saulės miesto. Toms merginoms, kurioms anksčiau neteko susidurti su ovalo formos kamuoliu, pateikiame originaliausią atsakymą – regbis yra sportas, kuriame vyrai jaučia malonumą.

Žinote, šiai minčiai nepritarti negalės net suru.lt sporto koriešas Maximas, kurio sportinė meilė atiduodama išskirtinai vyriškomis vadinamoms sporto šakoms. Nors šiais lygių galimybių laikais tampa labai sunku surasti sporto šaką, kuri būtų išskirtinai tik vyrų. Šiauliai, ne paslaptis, regbį mėgsta. Šalies čempionate dominuoja dvi šio miesto komandos, todėl “Žalgirio” stadionas sutraukė gausų būrį sirgalių. Juolab, kad pamatyti Lietuvos rinktinę progų taip pat daug nepasitaiko. Bent jau likusias grupės rungtynes rinktinė planuoja žaisti kituose miestuose, kurie taip pat nėra abejingi šiam sportui.

„That’s fucking brilliant defence! Fantastic fucking job, guys!“ – savo komandos motyvaciją kėlė Maltos rinktinės lyderis O’Brienas (15 numeris), svečiams sugebėjus apsiginti nuo labai pavojingos lietuvių atakos, kai iki įskaitinio ploto buvo likę apie metrą.  Ką analogišku atveju šaukė mūsų rinktinės žaidėjai, žaisdami mažumoje ir apsigynę praktiškai ant įskaitinio ploto linijos, išgirsti nepavyko tribūnoje sprogus ovacijų bangai.  Šie atvejai puikiai nupasakojo dvikovą, kurioje dominavo gynyba. Abi komandos taškus pelnė tik baudų smūgiais. Mūsų rinktinė žaidė labai atsargiai, nerizikavo ir į vartus spirti stengėsi atsiradus mažiausiai progai. Maltiečiai keletą kartų surizikavo, vietoje baudos smūgių bandė tęsti atakas ir kamuolį „įžeminti“, bet buvo nubausti.

Žiūrovai veltui laiko taip pat neleido. Nors dangus buvo saulėtas, šaltukas į žandus ir rankas kando skaudžiai. Todėl jį vietiniai gezai atmušinėjo „nulauždami kakliukus“ įvairiems stipriųjų gėrimų buteliams. Savaime suprantama, palaikymas augo proporcingai didėjant nulaužtų kakliukų skaičiui.

Desertui – keletas vaizdų. Košėje, į kurią suvirsdavo abiejų komandų žaidėjai, buvo sunku ką nors įžvelgti, tačiau kilusią nedidelę “machankių” sceną, po kurios 10 minučių iš aikštės buvo pašalintas Lietuvos komandos žaidėjas, pavyko užfiksuoti.

[nggallery id=238]

Prakaitas Sūru

4 Replies to “Lietuva – Malta | subalansuota vyrams (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published.