Coals

Kaip skamba grupė, į kurios tarptautinę karjerą viltis deda kaimyninė Lenkija? Vilniaus klausytojai tai išgirsti galės kovo 29 d. Trečiadienio vakarą lietuvių ausis elektronikos duetas Coals glostys nuo Paviljono scenos.

Coals, arba Katarzyna Kowalczyk ir Łukasz Rozmysłowski – du lenkų elektroninės muzikos kūrėjai, kurių vardas vis garsiau skamba ne tik Lenkijoje, bet ir už jos sienų. Grupės trijų metų karjerą jau spėjo nuspalvinti pasirodymai festivaliuose Iceland Airwaves Islandijoje ir Opener Lenkijoje.

Duetas taip pat yra surengęs du gyvo garso koncertus JAV radijo stotyje KEXP – vienoje geidžiamiausių „scenų“ pasaulinius žingsnius pradedantiems atlikėjams. Coals kuria subtilias, lėtas ir gilias kompozicijas, o savo įkvėpėjų sąrašą pildo tokiais vardais kaip Bon Iver, Dean Blunt, Sigur Ros, Spooky Black ar Soap&Skin.

Atlikėjų pažintis su Lietuva prasidėjo Lofto festivalyje, prieš metus. Šįkart koncerto Lietuvoje priežastis – lenkų kelionė į Tallinn Music Week, didžiausią Baltijos šalių muzikos industrijos festivalį, kur vyksta ir penki atlikėjai iš Lietuvos.

Išskirtinį ir nemokamą dueto pasirodymą rengia (nepri)klausoma muzikos agentūra Tilto namai. Jausmingai nusiteikę klausytojai susitikti su kylančia lenkų muzikos grupe kviečiami kovo 29 d. trečiadienį, 21 val. Paviljone (Pylimo 21B).

coals paviljonas

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *