Various_-_Covert_II

Iš pirmo žvilgsnio tai – eilinė elektroninės muzikos kompiliacija. Bet tik iš pirmo. Iš tikrųjų čia daug įdomybių.

Visų pirma nėra atskleidžiamas nei vienas iš kompiliacijoje publikuojamų kūrinių autorius. Tokia yra šio leidinio idėja – svarbus ne pavadinimai, o muzika. Tačiau žinoma, kad tai tikrai dideli vardai. Massive vardai. Tiesiog yuge vardai (kaip mėgsta sakyti žmogus oranžiniu veidu). Sklando gandai (beveik patvirtinti), kad vienas iš atlikėjų tikrai yra FSOL. Dar sklando gandai, kad tai gali būti Aphex Twin, Bola, Plaid, Autechre, Proem, B12, Arovane

Various_-_Covert_II_promo

74 minutes besiklausydamas šios muzikos (ir paskui dar keliskart pakartojęs) pasijutau lyg sugrįžęs į 20 metų senumo Warp laikus. Ir tai ne priekaištas, o komplimentas. Nes tokį, kaip anuomet, idm šiandien mažai kas moka „pagaminti“.

Visų antra (kas realiai dar svarbiau už pirmą) – visos už šią kompiliaciją gautos lėšos  bus skirtos Macmillan Cancer Support organizacijai, kuri padeda rūpintis žmonėmis sergančiais vėžiu Didžiojoje Britanijoje.

Kaip ir beje visi iki šiol Touched – Music For Macmillan Cancer Support leible pasirodę leidiniai. Fabrikėlį pakūrė ir jo veikla laisvalaikiu rūpinasi tūlas Velso gyventojas Martin Boulton. Beje, jis ir pats kuria panašaus kirpimo muziką pasivadinęs Min-Y-Llan.

Martin Boulton

Viskas prasidėjo nuo to, kad Martino mamai 2013-ais metais buvo diagnozuotas vėžys. Ja kaip savąja rūpinosi Macmillan tarnybos slaugės ir vyrukas jautė poreikį atsilyginti bei padėti kitiems sergantiems žmonėms. Tai gimė pirma Touched kompiliacija, prie kurios savo muzika nemokamai sutiko prisidėti 123 atlikėjai. Šitaip buvo surinkta ir paaukota virš 2000 svarų suma.

Po metų Touched two projekte jau buvo 255 dalyviai. 808 State, Anders Ilar, Bibio, Dryf, Funckarma, IJO (taip, lietuvis), Loscil, Marsen Jules, Ocoeur, Ruxpin, Ulrich Schnauss, µ-Ziq… You name it.

Pernai liepą pasirodė trečioji Touched kompiliacijos dalis. Spėkit, kiek atlikėjų joje galima rasti? Taip, 417.

Šiuo metu yra surinkta ir paaukota virš £53,333 lėšų.

Covert II kol kas yra naujausias Touched leiblo leidinys pasirodęs kompaktinio disko ir vinilinės plokštelės formatais.

Jei tau apie 35 – prisimink jaunystę. Jei perpus mažiau – išgirsk, ko klausydavo tėvai.
Mano mėgstamiausi gabalai – Charred Inward ir Heliacal Rising. O tavo?

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *