Rugsėjo pradžioje lenkai Mgła pristatė naują medžiagą mokslo metams – ketvirtą albumą Age of Excuse. Jis yra puikus visais atžvilgiais: nuo muzikinių idėjų iki viršelio, nuo lyricsų iki būgnų partijų. Nenuostabu, kad kol kiti besirenkdami marketinginius taškus kovojant dėl autorinių teisių pavirto memais, Mgła toliau sėkmingai kaupia vis didėjančios gerbėjų armijos dividendus.

Štai vienas feisbuko komentatorius achujevajet nuo viršelio gerumo:

From the looks of the dude in the artwork, guess all those exercises weren’t so futile after all.

Geras konteksto išmanymas (ankstesnis Mgła albumas vadinosi Exercises In Futility [2015]) ir geras humoro jausmas – vertybė kiekvienos grupės gerbėjui.

Džiugu, kad rugsėjį apvažiavę Vakarų Europą, Mgła užsuks ir į Baltijos šalis. Jiems tai bus antras kartas Kablyje (galime patikinti, kad pirmas buvo stiprus). Tačiau jei grupė augs tokiais tempais, galimas dalykas, jog lapkričio 24 dienos apsilankymas gali tapti paskutiniu grupei ne tik Kablyje, bet Lietuvoje apskritai.

Kol dar taip neatsitiko – turite progą laimėti du kvietimus į sekmadienio renginį. Jums tereikia pasidalinti mėgstamu Mgła kūriniu ir pažymėti (užtaginti) asmenį, su kuriuo eisite kartu į koncertą. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje.

Konkursas vyks iki ketvirtadienio, lapkričio 21 dienos 15 valandos. Nugalėtojas paaiškės burtų keliu. Jam atiteks du kvietimai į renginį.

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.