Jo rūbais vilkiu, bet ne visai

2014-09-24        

nicodeme _talavera_cover

Vilkėti rūbą. Nepilnai. Parodyti kūną. Ir tai ne iki galo. Esmę pagavote. Nicomede Talavera pavasario-vasaros dupenkioliktų kolekcijos rūbais, skirtais vyriškąjai lyčiai, vilki nuotraukų serijoje pagal fotografų duetą – mano asmeninį atradimą – Hart + Leshkina.

nicodeme talavera hart + leshkina

nicodeme talavera_01

Nicomede Londone mados savaitės metu pristatė kolekciją, kurioje begėdiškai taikliai suvedė trikotažus ir audinius, skirtingų pastelinių atspalvių ir faktūrų; dryžius ir škotiškus langučius, primenančius staltiesę, kurią turėjau. Rankogalius suklostavęs, ilgius parinkęs netipinius vyrams, kelnių pločiams davęs laisvės, dizaineris suskaldo ribą tarp vyriško – moteriško. Tiesa, dviračio neišrado – androgeniškumas madoje šią dieną jau nebe tas topikas, apie kurį prabiltum lyg apie sensaciją.

nicodeme talavera

Hart + Leshkina neparūpo rūbas kaip objektas, tą kuriuo kūną dengi, ar tas, kuris atlieka estetinę funkciją. Dažniau nei dažnai, fotosesijos metu koncentruojamasi į drabužį, dizainerio kūrinį, paliekant emociją nuošaly. Šįkart netradiciškai rūbas randa vietą ant žemės ar glėby. Nerangiose pozose minimalioje aplinkoje Tatiana Leshkina ir Erik Hart įamžina anglo dizainerio paskutinės kolekcijos vaisius, menkai befunkcijonuojančius.

nicodeme talavera_02

nicodeme talavera_03

 Pabaigai neturiu ką pasakyti, nes viską jau parodžiau.

Šmotkės

Leave a Comment

Your email address will not be published.