Vizualiniai Srautai 30

VIZUΛLINIΛI SRΛUTΛI – skiltis, kurioje Sha:▽:Ah atstovai apžvelgia labiausiai dėmesio vertus post-punk, minimal-wave, underground hip-hop, indie r’n’b ir experimental video kūrinius.

Danų post-punk pažibos The Raveonettes prieš iškeliaudami į turą po JAV savo fanams padovanojo naujausią klipą iš vasarą pristatyto albumo Pe’ahi. Video kūrinys Killer In The Streets buvo režisuotas pačios grupės ir film noir stiliumi pasakoja istoriją apie širdis daužančius žudikus, suvedinėjančius sąskaitas Los Angelo priemiesčių gatvėse.

 

Kultinis prancūzų prodiuserių projektas M83 nesenai perleido pirmuosius tris savo albumus. Šiai progai paminėti buvo sukurtas video klipas dešimties metų senumo ambient kompozicijai In The Cold I’m Standing. Pastarasis kūrinys taip pat buvo pristatytas kaip video projekcija vieno iš koncertų JAV metu.

 

Chelsea Wolfe toliau keri savo fatališku žavesiu. Kings yra turbūt jau paskutinis video klipas iš prieš metus pristatyto ir aukštai įvertinto albumo Pain is Beauty. Video kūrinyje Chelsea žaidžia su gerai atpažįstamais motyvais: lynčišku siužetu, gamtos stichijom ir juodąja elegancija.

 

M!R!M – labai produktyvūs naujosios kartos post-punk atstovai iš Londono. Vasara projektas intensyviai turavo po Europą ir buvo pastebėti daugelio tamsesnės muzikos melomanų, vieni iš jų dirbo itališkos Vice versijos Noisey skiltyje, kurioje praeitą savaitę ir buvo pristatytas naujausias M!R!M klipas Reel.

 

Paslaptingoji trijulė The Devil & The Universe su gera doze savi-ironijos video kūrinyje Danaus Plexippus parodijuoja dažniausias black-metal ir kitų okultinių muzikos žanrų vizualines klišes. Taip pat smagu žinoti, kad grupė save krikštija goat-wave pradininkais.

 

Po prieštaringai įvertinto albumo Joyland pasirodymo visą vasarą apie Trust kūrybinius projektus beveik nieko negirdėjome. Todėl buvo netikėta rugsėjo pabaigoje iš Roberto Alfonso sulaukti minimalistinio video kūrinio lėtesnei albumo baladei Are We Arc?

 

Kultinių Sacret Bones Records globotinis Damon McMahon aka Amen Dunes pavasarį pristatė  ketvirtąjį savo albumą Love. Skirtingai nei ankstesni trys jos darbai, Love buvo mažiau spontaniškas ir daug labiau apgalvotas įrašas. Splits are Parted yra antrasis vieną geriausių šių metų folk albumų pristatantis video darbas.

 

Vos pasirodžiusi black metal scenoje danė Myrkur susilaukė daug prieštaringų vertinimų. Vieni žavėjosi merginos ryžtu vienai įžengti į elitistų ir mizoginistų valdomą žanrą, kiti kaip tik prunkštavo, kad jos lytis yra vienintelis dalykas, kuris gali patraukti dėmesį. Kandžių žodžių nepagailėjo ir mūsų redaktorius. Tačiau karavanas eina, ir įkandin debiutinio albumo rugsėjį buvo pristatytas video kūrinys Nattens Barn.

 

Metų pradžioje Vilniuje lankęsis Liar, neatsilikdamas nuo post-whatever madų, susuko klipą apie tai, kokias vakarėlių duzges jo draugai daro gimtajame Bucharešte.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *