I say “Dett” – you say “Mann”

2011-10-12      1 KOMENTARAS  


Ko galima tikėtis iš žmogaus, leidžiančio antrą dj-mixą, jei pirmąjį jo mix-cd Resident Advisor pavadino metų miksu? (Kalba apie Berghain 02 [2008]). O jei dar pridėtume puikų pernykštį debiutą?

Dar visai neseniai (rugsėjo 19-tą) Marcelis nudžiugino naujuoju Translation EP, pasirodžiusiu jo gimtajame Ostgut Ton leible. Maža to, kad Berlyno klubo rezidentas gerai išmano savo darbą (DJ/producer), tai dar ir pasižymi nuostabiu skoniu. O kaip būna, kai skoniai sutampa? Achujebennai! Ane?

[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Vrill_-_V3.mp3|loop=yes] Vrill „V3“

Savo naują selekciją Conducted (parduotuvėse nuo lapkričio 14) Music Man Records leiblui Marcelis pradeda nuo Sandwell District, tęsia su Redshape ir baigia Shedu (mano mėgstamiausiu gabalu!). Tačiau vien žinomais vardais Marcel Dettmann Records firmelės savininkas neapsiriboja. Dauguma čia pristatomų atlikėjų – talentingi naujokai, kuriuos plati publika dar tik atras tolimoje arba artimoje ateityje. Tačiau, priešingai nei teigia patarlė apie vagos negadinantį seną arklį, kumeliukai nepasišika. Rezultatas – vientisas ir maloniai susiklausantis miksas. Be jokių bobiškų jautrumų ir kitokių snarglių. Marcelis varo vyriškai: tiesmuką (kas nereiškia plokščią) techno nesimėtydamas į kairę. Jei stilių sinusoidė ir svyruoja – tai nežymiai (link pabaigos pakvimpa dubstepu).

Bangos Šviežia

One Reply to “I say “Dett” – you say “Mann””

Leave a Comment

Your email address will not be published.