Prieš dvejus metus pasirodęs debiutinis misterio René Pawlowitz (dar žinomo Shed pravarde) albumas Shedding The Past daugelį paguldė ant menčių. Nes parklupdyti ant kelių sugebėjo dar iki tol pasirodę 12’’ vinilai.


Rugpjūčio 30 dieną Berlyno Berghain klubo leiblas Ostgut Ton leidžia antrą René albumą pavadintą The Traveller.


Sunkiai randu žodžius, kurie jums vaizdžiai aprašytų tai, kas čia vyksta.
Kol kas paspauskite trikampį „dešinėn“. Tiesa, geriau turėkite gerą atkūrimo aparatūrą, ypač draugišką žemiems dažniams.


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Shed_-_The_Bot.mp3]

Shed „The Bot“


Akivaizdu, kad albumas kitoks. Kitoks nei dauguma techno/minimal/electronic konvejerio šiandien. Nes Shed nenori eiti pramintais keliais. Albumo stuburą sudaro minimalistiniai garsai abstraktaus ambient fone. Shed saikingai mėgaujasi dubstep garsais (The Bot), kitur transliuoja menamus oro uostus (The Traveller), retkarčiais primaišo žiupsnelį rūgšties (My R-Class), dar kitur rankenėlę atsuka kiek stipriau (Keep Time).


Nuo pat pirmos perklausos neapleidžia jausmas, kad tai yra kažkas ypatingo. Kuomet dar iki galo nesuvoki kodėl, bet supranti, kad yra gerai. Be to, albumas nepatinka mano bendrakeleivei. O tai tik dar kartą patvirtina faktą, kad jis nuostaubus.


Patartina keliauti naktimis.
Paklausykit, kaip Shed įžiebia žvaigždes…


[audio:https://www.suru.lt/srwrd/wp-content/audio/Shed_-_44A_Hard_Wax_forever.mp3]

Shed „44A (Hard Wax forever!)“


Tas momentas nuo 1:01. Mmm?

Bangos Šviežia

One reply to “Shed katalizatorius: The Traveller”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *