Heathered_Pearls_-_Body_Complex_GI-247

Body Complex todėl, kad mums yra duotas kūnas ir protas, ir kiekvienas turi tam tikrų trūkumų, kurių nemėgsta. Taip savo antro albumo dviprasmiškumą aiškina Heathered Pearls.

Projekto kūrėjas Jakub Alexander yra gimęs komunistinėje Lenkijoje, Częstochowos mieste, kuris, kaip ir Vilnius, turi savo Matką Boską. Paauglystę jis praleido Detroite (mhm), o dabar gyvena ir kuria Brukline (NY).

heathered_pearls_by_chad_kamenshine

Iš paauglystės Jakubas prisimena, kai su draugais paryčiais grįždavo iš tūsų namo ir pakeliui klausydavosi something deep and easy.

Būtent tokia nuotaika alsuoja rytoj Ghostly International leidykloje pasirodanti antra Heathered Pearls plokštelė.

Heathered_Pearls_-_Body_Complex_promo 

Jei pirmas albumas Loyal buvo ambientinis, pabarstytas glitch prieskoniais, tai antrasis Body Complex yra labiau ritmingas ir struktūrizuotas, bet diskotekos šokiams nevisai tinka. Labiau (kaip ir Jakubo prisiminimuose) – pasiklausymui po pasilinksminimų.

Albumui apibūdinti kur kas geriau tinka tamsesnės spalvos ir melancholiškumas. Tikriausiai dėl to jis klausytoją panardina į refleksijas. Bet nėra pernelyg tamsus, kad užgrūzintų. Tinka tiek tvankiais vasaros rytais, tiek prisirpusiais vakarais.

Įsitikink (ypatingai sultingas Abandoned Mall Utopia, įrašytas kartu su Shigeto):

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *