Wolfgang_Voigt_-_Ruckverzauberung_live_in_London

Pernai dub techno promouteriai Astral Industries iš Londono ėmė ir išleido Rod Modell (a.k.a. DeepChord) dvigubą vinilą Lanterns. Šitokiu būdu jie tarsi pakūrė ir muzikos įrašų leidyklą. Beje, dabar šio gražuolio vinilo kaina prasideda nuo €85.

Visai neseniai [2015.07.27] londoniečiai pakartojo savo žygdarbį. Antru AI leidiniu tapo Wolfgang Voigt įrašas Rückverzauberung Live in London. Iš pavadinimo nesunku atspėti, kad tai – gyvai užfiksuotas koncertas. Greičiausiai iš Londono.

Žinovams nereikia priminti, kad Wolfgangas kartu su broliu Reinhardu įkūrė žymųjį (ko gero, šitoj vietoj jau galima naudoti ir terminą legendinį) Kelno leiblą Kompakt. Ne mažiau legendiniais (ir tiek pat brangiais kainos atžvilgiu) jau yra tapę ankstyvi Wolfgango įrašai po Gas slapyvardžiu. Vokietijoje jis nenuginčijamai laikomas vienu iš 4/4 minimal techno tėvų ir ambient muzikos meistru.

Wolfgang_Voigt_2012

2014 metų kovo 22 dieną ponas Voigtas grojo St John-at-Hackney bažnyčioje Londone. Būtent šis koncertas yra užfiksuotas dvigubame Rückverzauberung live in London vinile.

Albumas trunka 59 minutes ir jį sudaro 4 ilgos kompozicijos. Nuotaika svyruoja tarp šviesiai optimistiškos ir tamsiai niūrios. Stilistiškai įrašas įsispraudžia tarp drone, (dark) ambient ir modern classical porūšių. Bažnyčios akustika prideda savo.

Net jei jums nepatinka ambient, tikiu, sugebėsit įvertinti ir pritarsit, jog įrašė pagauta atmosfera yra didinga.

Žemiau galima pasiklausyti dvidešimties minučių ištrauką iš valandos trukmės albumo. O tai net trečdalis!

 

Albumas išleistas ribotu (300 vienetų) tiražu ir nežada būti perspaustas. Gera investicija.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *