Tęsiant tradiciją ir artėjant muzikos ir meno alternatyvos festivaliui Satta Outside  (jis šiemet vyks rugpjūčio 10-12 d. Šventojoje) jo organizatoriai yra suplanavę keletą renginių, padėsiančių pajausti bei įsijausti į festivalio dvasią. Pirmasis pajautimas sostinėje jau visai netrukus – balandžio 27-ą, penktadienį, su japonų kilmės amerikiečiu Shigeto, buvusiose klubo Havana Social Club patalpose.

Mičigano valstijoje augęs Shigeto nėra tipiškas house ir techno  tėvynės atstovas. Jo bagažas – tai džiazo studijos Niujorke, keleri metai londonietiškos patirties ir japoniškas šaknis primenantis pseudonimas. Atsipūtę, bet ne apsileidę iš IDM, hip-hop ir dubstep atsiridenę ritmai atlikėjo kūriniuose primena ne visada išsipildančias, gal dėl to tokias įdomias, kito sezono orų prognozes.

Shigeto – vienas naujųjų leidyklos „Ghostly International“ pirmūnų, beje, neslepiantis to, kad buvo giliai įkvėptas ankstesnių kompanijos leidinių. Naujausi abstraktūs jo pamąstymai džiazo ir downtempo plotmėse sudėti į žiemos pabaigoje išleistą minialbumą Lineage. Jis pasauliui pristatomas ture, kuris Satta Outside  iniciatyva užkabins ir Vilnių.

Svečią Šermukšnių gatvėje pasitiks tolimiesiems Rytams taip pat neabejingas Mondayjazz akcininkas Tadas Quazar, Satta Outside senbuvė taikios elektronikos solistė Umiko (jos pseudonimas japoniškai, beje, reiškia „paukštelis“) bei vis dar per jaunas savo talentui Brokenchord.

Išankstiniais bilietais į renginį Satta Outside pristato: Shigeto  prekiauja Tiketa, prie durų balandžio 27-ąją jie bus brangesni. Iškilmių pradžia 22 val.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *