Get Your Gun vėl Lietuvoje

2014-10-14        

get-your-gun-promo3

Šiaurietiškos melancholijos įsikūnijimas, Danijos stoner/psichodelinio roko „ginklanešiai“ Get Your Gun vieną iš savo rudeninio turo koncertų surengs Lietuvoje – jau antrą kartą per šiuos metus! Vasarą intensyviai gastroliavę Danijoje, aplankę latvių Positivus ir užhipnotizavę publiką festivalyje Velnio akmuo, neilgai trukus jie darsyk pasirodys Vilniuje – spalio 25 d., klube New York. Trijulė nepailsdama rengia koncertus ir savo gūdžia, įvairiais roko žanrais įvardijama muzika užkariauja vis daugiau roko mėgėjų, melomanų širdžių.

Trijų danų kūrėjų kolektyvas aktyvią veiklą pradėjo 2008-aisiais – kaip tuomet, taip ir iki šių dienų jie vis dar geba palaikyti muzikinę dermę tarp agresyvaus stoner, aštraus americana roko ir melancholiškų folk garsų. Tokiu būdu Get Your Gun muzikoje psichodelikos, bliuzo, country, folk, stoner elementai ir net bardiška tradicija sujungiami į vieną naratyvą, istoriją, vieningą koncepciją.

Ištikimi tokiam savitam stiliui šių metų balandžio mėnesį Get Your Gun išleido debiutinį albumą The Worrying Kind. Septyniuose albumo takeliuose galima išgirsti tiek sunkių gitaros rifų, persmelktų skandinavų šalims būdingo šiurkštumo, tiek įtraukiančių folk muzikos vingių. Kaip paaiškina patys atlikėjai, kiekviena albumo daina – tai skirtinga reakcija į situaciją ir laiką. Kiekviena albumo nata sugrojama taip, lyg būtų paskutinė, o intensyvi dinamika transliuoja gilius išgyvenimus, trapias vidines būsenas.

 

Tiek pat ar net daugiau talento, meistriškumo ir nuoširdumo muzikantai įdeda ir gyvuose pasirodymuose. Įsijautę į savo kūrybą ir atliekamą performansą Get Your Gun užkariauja publiką, įtraukdami ją į keistą ir tamsią muzikinę kelionę, pripildytą laukinio bei aštraus americana, gūdžios šiaurietiškos melancholijos, kietų rifų bei psichodelinių stoner fragmentų.

 
Ne ką kuklesnį kūrybinį „arsenalą“ nei festivalyje Velnio Akmuo danų trijulė gerbėjams Lietuvoje pademonstruos ir dar kartą – spalio 25 d. klube New York, Vilniuje.
Danus apšildys jauni bet geri lietuviai No Real Pioneers.

 

 

get-your-gun-promo2
Davai, susitinkam šeštadienį.
Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.