Vakar į redakcijos el.pašto dežutę įkrito laiškas iš kažkokio kartotis mėgstančio (ir patenkinto?) bičo bei kažkokios avies kartu. Cituojame:


Sveiki gyvi, pirmąją kalendorinio rudens dieną!
Nors už lango vis pilkiau ir niūriau, muzikinėse studijose visai karšta. Ta
proga, nuoširdžiai dalinamės nauju dueto Gerai Gerai & Miss Sheep kūriniu.
Lietuvišku, šiek tiek nostalgišku ir tyliai užsimenančiu, kad debiutinis
albumas - visai ne už kalnų.
Grokite ir dalinkitės į sveikatą!
Duetas nepyks, jei paspausite REPLY ir pagirsite arba sukritikuosite :-)


Čia dar šiek tiek teatro iš prisegtuko:


Debiutinio albumo nuotaikomis gyvenantis duetas Gerai Gerai & Miss Sheep pirmąsias rudens dienas pasveikino klausytojams padovanoję naują savo kūrinį Blakstienų kraštais.

Nostalgiškų nuotaikų kupinas pirmasis lietuviškas dueto darbas – lyg užuomina, kad 12 dainų talpinsiantis diskas dienos šviesą išvys jau visai netrukus.
„Kai manęs klausia, kodėl prapuoliau lyg į vandenį, turiu pasiteisinimą. Dabar visas laisvas minutes aukoju mūsų pirmajam albumui“, – sako dueto muzikinis variklis Vilius „Gerai Gerai“ Tamošaitis.

„Viskas gerai gerai! Mūsų lietuviškai prabilęs kūdikis yra lyg mažytė atokvėpio akimirka tarp darbų įrašų studijoje. Mudviems labai gera, kad kaskart užlipę ant scenos sulaukiam vis daugiau aplinkinių palaikymo. Kaip didelį „ačiū“ visiems dovanojam naują savo dainą“, – kūrybiniam partneriui antrina Dovilė „Miss Sheep“ Filmanavičiūtė ir kviečia patiems įvertinti jųdviejų muziką.

2008-ųjų rudenį netikėtai susitikusių Gerai Gerai ir Miss Sheep muzikines idėjas jau įvertino Lietuvos muzikos pasaulis – žurnalistai duetą vadina vienais perspektyviausių naujokų, nacionalinės radijo stotys (Opus 3, Zip FM, Power Hit Radio, M-1 ir kitos) jau grojo pirmąjį dueto darbą Slow, kietąjį Own Religion, princesių ir vasaros himną Daddy bei lyriškąjį Superman. Iki pirmo albumo duetas taip pat turėjo laiko sugroti daugiau nei 30-yje koncertų, dalyvauti Opus 3 grupės rinkimuose, susirinkti komplimentus iš muzikos konkurso Garažas komisijos, pabūti žurnalo Pravda naujokų nominantais ir apšildyti grupės Morcheeba vokalistės SKYE koncertą Vilniuje.

Artimiausiu metu Gerai Gerai & Miss Sheep galite išgirsti rugsėjo 4-ąją, 19 val. prie Nacionalinio dramos teatro vyksiančiame viename iš Sostinės dienų koncertų. Taip pat, rugsėjo 11 d., 22 val. stipriai atsinaujinusiame sostinės klube Woo.

Daugiau informacijos apie duetą www.geraigerai.com


Teatras baigėsi.
Leidžiam gabalą (kam reikės minėtos dovanojamos empetrioškės – rašykite, atsiųsime):


Be jokių abejonių tai vienas geriausių dueto kūrinių. Seniai žinojome (ir pranešėme atitinkamoms instancijoms). Gal net pats geriausias, nes iki šiol neapsisprendžiam ar jis pranoksta Moon and Feather. Bet. Kodėl jis vadinamas nauju? Juk kiekvienas užsimanęs gali jo pasiklausyti jutube jau nuo balandžio 11 dienos.


Be to ši (sena) versija yra žymiai geresnė. Mus labai stebina (ir yra sunkiai suprantamas) faktas: kodėl naujame kūrinyje toks dirbtinai pažemintas vokalas?? Dovile, nesimaivyk ir dainuok nuoširdžiai. Anaip tau netinka.

Tuoj dar paklausim Suru.lt skaitytojų nuomonės.


O kuris vokalas jums labiau patiko?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Afiša Bangos

28 Replies to “Gerai Gerai & Miss Sheep dovana mokinukams”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *