Naujas sezonas – naujos ir serijos. Rudenį balčiausias iš mažiausių Vilniaus naktinių klubų Opium pasitinka pristatydamas Underground Culture Club. Pirmasis naujo ciklo, skirto šokliems svečiams iš užsienio, vakarėlis – rugsėjo 3-ąją. Aksomą šampanu laistys kultinio projekto Chicken Lips narys Stevie Kotey. Svečią sostinėje pasitiks iš jos jau senokai sparnus pakėlę, bet vis pašėlti sugrįžtantys Fast Eddie ir Mo 77.


Prieš gerą dekadą susikūrę Chicken Lips pavergė tuos, kurie house muzikoje ieškojo gelmės, kosmoso bei tinkamai derančių disco bei electro prieskonių. Keli studijiniai albumai, singlai, remiksai Tiga, Chicks on Speed, The Kills, Morcheeba ir kitiems kolegoms, įsimintinas spaudas DJ Kicks serijoje – nepaminėdamas šio trio house istorijos tikrai neparašytum. Į ją jie jau įėjo – geriausių projekto kūrinių albumas Show Your Shape (The Best Of Chicken Lips) išleistas šiemet birželį.


Nuo šešiolikos muzikos versle besisukantis – tiesa, pradėjo kaip arbatos virėjas – Stevie Kotey – dar turi ir nuosavą įrašų kompaniją. Ją, pavadintą Bear Funk, įkūrė 2002-aisiais, ir po savo vėliava į pasaulio diskotekų eterį nuolat leidžia disco, balearic, funk, acid house bei daugybę kitos kreivos šokių muzikos. Jei tau po ranka – toks platus katalogas ir dar milžiniška plokštelių kolekcija, tiesiog fiziškai neturi galimybės būti blogu didžėjumi, ar ne?


Galvomis pritariamai linksi ir dar du pirmojo Underground Culture Club herojai. Tai – istorinių Vilniaus vakarėlių ir DJ bendruomenės Discomafia pavadinimą Londone atstovaujantis Fast Eddie arba Edvinas bei artimas jo draugas Mo 77 arba Modestas. Vaikinai į gimtinę atsigabens mažų ir šiais superklubų laikais išties pogrindinėmis laikytinų Londono diskotekų dvasios ir tinkamai tarp seno ir naujo subalansuotą deep house bei disco bagažą.

Pirmąjį rugsėjo penktadienį Opium veiks ir antroji klubo erdvė. Joje šeimininkaus ypač dažnai Vilniaus Senamiesčio „Bermudų trikampyje“ sutinkami Billy Kristal ir Kill My Disco. Įėjimo kaina į teisingus, bet labai netvarkingus Underground Culture Club šokius visą naktį – 10 Lt.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *