?????????????????????????????????????????????????????

Kitų metų birželio 21 d. ant Dauguvos upės krantų, po atviru dangumi, įvyks vienas įspūdingiausių kitų metų koncertų Baltijos šalyse – grupės Foo Fighters pasirodymas. Viena sėkmingiausių muzikos istorijoje roko grupių surengs koncertą Rygoje, Lucavsalos saloje.

Precedento Baltijos šalių istorijoje neturinčiame koncerte apsilankys dešimtys tūkstančių žmonių ne tik iš Latvijos, Estijos ir Lietuvos, bet ir iš aplinkinių šalių. Pirmame ir vieninteliame Foo Fighters koncerte, kuris truks ilgiau nei 2,5 val., svečių teisėmis taip pat gros škotų roko grupė Biffy Clyro ir anglų-amerikiečių duetas The Kills.

Žiūrovų laukia energingas, epinis koncertas, kuriame nuskambės Foo Fighters hitai: The Pretender, Everlong, Best Of You, All My Life, My Hero, Learn To Fly, Walk, Something From Nothing ir daugelis kitų.

Foo Fighters jėgą geriausiai apibūdina atsitikimas, kai grupės koncerte Oklendo mieste (N.Zelandija) buvo užregistruotas žemės drebėjimas. Manoma, kad vibracijas sukėlė daugiau nei 50 tūkst. koncerto žiūrovų, vienu metu šokinėjusių skambant mylimos grupės dainoms.

Per ilgesnę nei 20 metų karjerą, nuo pat debiutinio Foo Fighters albumo išleidimo, Dave‘as Grohlas, Tayloras Hawkinsas, Nate‘as Mendelis, Chrisas Shiflettas ir Patas Smearas sugebėjo įsitvirtinti geriausių roko muzikos grupių olimpe. Įspūdingus koncertus rengiantys muzikantai bet kurioje pasaulio šalyje sukviečia pilnus stadionus. Savo sąskaitoje grupė Foo Fighters turi net vienuolika Grammy apdovanojimų ir yra pardavusi daugiau nei 30 mln. albumų. Naujausias ir ypač gerai įvertintas grupės įrašas Sonic Highways buvo išleistas 2014 m.

biffy_clyro

Specialių svečių teisėmis kartu su Foo Fighters Rygoje koncertuos ir viena įdomiausių grupių pasaulyje – škotų roko trio Biffy Clyro. Šiuo metu itin populiari grupė sulaukia didelio gerbėjų dėmesio – į Biffy Clyro koncertus parduodami visi bilietai. Kartą Latvijoje jau koncertavę rokeriai, šįkart publikai pristatys ne tik geriausius savo hitus, bet ir vasarą išleistą septintąjį studijinį albumą Ellipsis.

the_kills

Foo Fighters koncerte svečių teisėmis taip pat koncertuos anglų-amerikiečių duetas The Kills, kurį 2000 m. įkūrė amerikietė dainininkė Alison Mosshart ir britas gitaristas Jamie Hince‘as. Prieš keletą metų gitaristui buvo atlikta rankos operacija, dėl ko dueto karjera trumpam buvo pristabdyta, tačiau šiemet grupė išleido jau penktąjį studijinį albumą Ash & Ice.

Bilietų prekyba į Foo Fighters koncertą Rygoje prasidės jau šį ketvirtadienį (gruodžio 15 d.) nuo 10 val. visose Bilietų Pasaulis kasose ir internetu: www.bilietupasaulis.lt. Pirmieji 5000 bilietų kainuos 59 Eur, kiti – 69 Eur.

Priešais sceną bus įrengta speciali fanų zona, į kurią bilietas kainuos 99 Eur. Taip pat bus galima įsigyti VIP bilietus, tuomet žiūrovai gaus vietą automobiliui statyti, atskirą VIP įėjimą į renginio teritoriją, sėdėjimo vietą stogu dengtoje VIP tribūnoje, atskirą barą, tualetus, taip pat galės patekti į specialią fanų zoną. VIP bilietas kainuos 199 Eur.

Dieną anksčiau, jau šį trečiadienį (gruodžio 14 d.), bus galima įsigyti išankstinius bilietus. Galimybė pirmiesiems Lietuvoje įsigyti bilietus bus pasiūlyta Live Nation Lietuva ir Bilietų Pasaulio koncertų klubo nariams.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *