mauvaises_filles

Alexandre Dupouy yra sekso archeologas. Prancūzijos kolekcionierius visą gyvenimą praleido rinkdamas, kaip pats apibrėžia, erotinį ir pornografinį šlamštą. Paryžiuje jis turi parduotuvę Eroto ašaros, kuri jau beveik 50 metų prekiauja nuotraukomis, paveikslais ir kitokiais sekso objektais. Tai savotiškas muziejaus, kuris seka Prancūzijos sekso istoriją.

1975-ais ponas Dupouy susilaukė skambučio iš knygomis prekiaujančio draugo, kuris pažįstą vieną džentelmeną, norinti Alexandre parodyti kažką ypatingo. Vėliau paaiškėjo, kad džentelmenas turėjo omeny prabangų automobili su bagažine pilna juodai-baltų nuotraukų su jose besišypsančiomis prostitutėmis iš 1930-ųjų. Senukas sakėsi visas nuotraukas padaręs pats tarpukary Rue Pigalle gatvėje esančiame viešnamyje. Senis jautė, kad jo paskutinioji artėja, tad panoro išsiskirti su nuotraukomis. Su sąlyga, kad jis išliks anonimas. Šis žmogus tapo žinomas kaip Monsiuer X.

Praėjus keturiems dešimtmečiams Dupouy nusprendė perspausdinti kai kurias nuotraukas knygos Mauvaises filles [2014] pavidalu. Ta proga Vice France pakalbino leidėją.

Attention! Vaidilutes primygtinai raginame toliau nesrkolinti.

 

mauvaises_filles_12 mauvaises_filles_01 mauvaises_filles_02 mauvaises_filles_03 mauvaises_filles_04 mauvaises_filles_05 mauvaises_filles_06 mauvaises_filles_07 mauvaises_filles_08 mauvaises_filles_09 mauvaises_filles_10 mauvaises_filles_11

 

Jums šios nuotraukos:

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Ašaros Foto

Leave a Comment

Your email address will not be published.