Kadangi dėl MakSim koncerto sulaukėme skersų žvilgsnių ir komentarų, supratome, kad pataikėme į dešimtuką, todėl tęsiame suru.lt kelionę po platųjį pop muzikos pasaulį. Taigi, ponios ir poniai ponai, vakar sostinėje publikai atsidavinėjo jo didenybė Italijos estrados princas Eros Ramazzotti. Praėjusių metų lapkritį turėjęs Lietuvą aplankyti dainininkas, Marijos žemę dėl papildomų koncertų pasiekė tik balandį. Tačiau vaizdas, kurį pamatė artypilnė „Siemens“ arena, turėjo numalšinti gerbėjų pyktį dėl šių pasikeitimų.


Išsamaus aprašymo nebus, nes kaip dainuoja šiuolaikinis bardas M. Mikutavičius – „bet aš nekaltas – čempionų lyga, kaip visada trečiadienį“. Vakar kaip nujausdami, kad siautės Leo Messi, koncerte atbuvome lygiai 3 dainas – tiek, kiek buvo leista fotografuoti. Tiesa, paparaciams vakar sėkmė nesišypsojo. Kadangi koncerto aplinka nebuvo kamerinė, klausytojai ne tik sėdėjo tribūnose, bet ir stovėjo priešais sceną, atlikėjo komanda nusprendė, kad fotografams geriausia vieta – viduryje arenos, šalia įgarsintojų ir šviesos efektų komandos, kas reiškė, jog close-up fotkės, kaip ir Enriques Iglesio koncerto atveju, liko svajonėse. Kita vertus, stovintieji prie scenos negalėjo pilnai įvertinti Kanados cirko „Cirque De Soleil“, kuriam buvo patikėta scenografija, rimto darbo.


Garsas taip pat vertas paminėti vien todėl, kad, pasak koncerto organizatoriu, pirmą kartą Lietuvoje buvo naudojama „L-Acoustic K1“ garso sistema. Žinoma, ją įvertinti sunku, tačiau savo ausimis, ant kurių lokys nėra užlipęs, galiu patvirtinti, kad skambesys tikrai buvo švarus ir geras, aiškiai girdėjosi tiek instrumentalas,  tiek backas.  Turbūt ne veltui Ramazzotti komanda ją tąso po visą Europą ant įspūdingai atrodančių baltų sunkvežimių.


Prieš pat koncertą buvo paskelbta, kad dainininkas atsisakė apšildančiojo  atlikėjo. Tačiau laiką,  kurį turėjo užimti „radiatorius“, paliko nepanaudotą ir publikos kantrybę tikrino lygiai pusvalandį. Atėjusieji anksčiau kas 5 minutes suošdavo, kviesdami Erosą į sceną, tuo tarpu pavėlavę stumdėsi nemenkose miniose prie įėjimų. Prie to prisidėjo ir didžiulis dar Šeškinėje prasidėjęs autotransporto kamštis. Scenoje atlikėjui padėjo 7 muzikantai ir 3 backai  (merginos). Koncerto setliste – 20 dainų, didžioji dalis iš naujojo albumo ir didžiausi hitai.


Pažintį su E.  Ramazzoti koncertu užbaigs foto nuotraukos. Jose pamatysite visą 3 dainų  eigą, nuo konteinerio  nuleidimo į apačią iki milžiniškų video projekcijų. Tikime, kad koncertas buvo geras ir akiai, ir  ausiai. Todėl, jei buvote, prašome pasidalinti įspūdžiais. Mes atidirbsime kitąkart, nes Italijos ir Argentinos Ramazzotti ir Messi dvikova buvo į vienus vartus.

[nggallery id=113]

Bangos Koncertai Sūru

5 Replies to “Eros Ramazzotti Vilniuje. Įspūdingai? (foto)”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *