Visvaldui Morkevičiui patiko Džastino albumo viršelis


Vis dažniau lagaminus kelionėms į svečias šalis pakuojantis disco duetas iš Vilniaus – Downtown Party Network – balandžio 9-ąją svečius priims ir patys. Iš Londono pas Saulty ir Bradką savaitgaliui atskris britų didžėjus Pete Herbert. Draugiją klube WOO visiems palaikys ir Silence tėvas bei mama viename Vidis.


Praėjusį Velykų savaitgalį Saulty drauge su Metro Area nariu Morgan Geist (tas pats, kurio Ruthless City mums taip patinka), jau dukart lietuvio kvietimu grojusiu Vilniuje, šokdino Sankt Peterburgo disco maldininkus. Vien artimiausius porą mėnesių vienos garsiausių disco įrašų leidyklų Eskimo globojamų DPN laukia dar trys kelionės. Gegužę komanda pradės Helsinkyje, o vasarą pasitiks ten, kur amžinai šilta, šviesu, gražu ir prabangu – Dubajuje. Birželį komanda jau ne pirmą kartą lankysis Maskvos dizainerių bare Denis Simachev.


Svarbiausiu keliauninku balandžio 9-ąją visgi taps svečias Pete Herbert. Rankų pirštų jau greit nebeužteks suskaičiuoti, kiek kartų šis disco donas lankėsi Lietuvoje ir kiek šalies klubinėtojų spėjo užburti savo garsais. Kitais metais karjeros dvidešimtmetį švęsiantis londonietis į Vilnių kaskart atsigabena šviežiausios savo ar bendrų su kitais atlikėjais projektų muzikos ir, žinoma, keisčiausių jau firminiais tapusių disco edit’ų.


„Ant lagaminų“ jau kuris laikas gyvena ir ketvirtasis renginio didžėjus Vidis. Vilnių į Europos sostinę Briuselį metų pradžioje iškeitęs artistas į mūsų diskotekas grįžta dažnai ir visuomet parveža naujausių muzikinių tendencijų. Jo įkurtos kompanijos Silence kelionių maršrutai sukasi ir tolyn nuo gimtinės – Vidis ir jo studijos kolega Mario Basanov per Velykas Sankt Peterburgą pasiekė tuo pačiu traukiniu, kaip ir DPN.


Laimingas atsitiktinumas, kad keturi margi atlikėjai penktadienį, balandžio 9-ąją susitiks po vienu WOO stogu. Klubo atstovai tikina, kad šokių aikštelę praplėtus iki kosminių disco apimčių čia tilps visi – ir Pete Herbert, ir DPN, ir Vidžio gerbėjai, ir vienoje scenoje susitiksiančių kolegų emocijos bei muzika.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *