Mėgstat spirt? Žiūrėjot rungtynes praėjusį savaitgalį, kuriose Ispanija paėmė dublį: į lentynėlę prie 2008 m. Europos čempionų taurės pasidėjo ir 2010 m. Pasaulio čempionų taurę? Jaučiate savyje geradarį, kuris trykšta noru padėti siekti mokslo Afrikos vaikams bei stabdyti juodajame žemyne ŽIV viruso plitimą? Žinot, kas toks yra Jabulanis ir su kuo jis valgomas? Mes turime Jums unikalų pasiūlymą. Tiksliau visai ne mes, o tokia firmelė pavadinimu „Adidas“ bei Nelsono Mandelos labdaros fondas 46664.


Skubiai keliaukite į banką, ištuštinkite kaimyno savo sąskaitą ir skubiai nerkite į eBay vandenyną, nes turite mažiau nei 5 valandas laimėti aukcioną ir tapti 2010 m. Pasaulio čempionato finale spardyto kamuolio, kurį savo kojomis lietė tokios žvaigždės kaip W. Snejderis, A. Robbenas, F. Torresas, A. Iniesta, Xavi ar D. Villa, savininku.


Nežinantiems, kas toks Jabulanis, informuojame, kad tai vienas labiausiai iškeiktų kamuolių per visą Pasaulio čempionatų istoriją. Tačiau vieni kiečiausių pasaulyje spirdžų  prieš turnyrą buvo kiek kitokios nuomonės.

Merginoms, kurios nežino, kas tai yra futbolas.

Prakaitas

2 Replies to “E, bachūras, pirk Jabulanį, a?”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *