Yo, niggaz!


Viena žymiausių black metalo grupių Europos scenoje, graikai Rotting Christ, pristatyti savo paskutinio albumo Aealo atvyks ir į Lietuvą. Rotting Christ pasirodys liepos 4 d. Vilniuje, klube New York. Tuo pačiu tai bus įžanginis muzikos festivalio „Velnio akmuo“ renginys, pavadintas VA 2010 pre-Party. „Pats festivalis vyks liepos 16-18 dienomis Anykščiuose, o iki jo likus beveik dviems savaitėms, nusiteikti padės specialus Rotting Christ ir kitų atlikėjų koncertas“, – teigia festivalio organizatorius Vaidas Voronavičius.


Rotting Christ, nuo 1987 m. gyvuojantis kolektyvas, yra vieni žinomiausių black metalo žanro atlikėjų pasaulyje ir, žinoma, savame Balkanų regione. Muzikinius ieškojimus pradėję grindcore stiliumi, graikai laikui bėgant pasuko black metalo linkme, taip pat nevengdami gotikinio ir folklorinio skambesio. Nekito tik okultizmo, graikų mitologijos, mistikos ir panašios temos. O idėja, paremta įsitikinimu, jog visos religijos yra „supuvusios“, yra tapusi kone grupės vizitine kortele.


Grupę nuolat lydi komentarai ir priekaištai jau vien dėl jos pavadinimo, tačiau keturi Rotting Christ nariai, iš jų du broliai, bet kokiai kritikai turi savų argumentų. Vis dėlto, kolektyvo istorijoje yra buvę atvejų, kuomet jų pasirodymą atšaukdavo, uždrausdavo, o krikščioniškasis pasaulis mažų mažiausiai atsiliepdavo neigiamai. Tačiau būta ir tokių situacijų, kada išties kūrybingos grupės koncertų ištroškusi liaudis Meksikoje vykstant žemės drebėjimams progų juos išvysti nepraleido.


Liepos 4 d. bus proga juos išgirsti ir Lietuvoje. VA 2010 pre-Party metu Rotting Christ pristatys savo jubiliejinį, dešimtąjį albumą Aealo, kartu nuteikdami publiką artėjančiam muzikos festivaliui „Velnio akmuo“. VA 2010 pre-Party bilietas kainuos 50 Lt., o turintiems bilietus į muzikos festivalį „Velnio akmuo“ – tik 40 Lt. Bilietai parduodami prie durų, o norint pasinaudoti nuolaida, būtina pateikti bilietą į muzikos festivalį „Velnio akmuo“. Kitos Rotting Christ apšildysiančios grupės bus paskelbtos vėliau.


Bilietais į muzikos festivalį „Velnio akmuo“ prekiaujama festivalio svetainėje www.devilstone.net. Taip pat bilietais  prekiauja bilietų platinimo agentūra „Tiketa“. Bilietus galima įsigyti visose „Tiketos“ kasose, Internetu www.tiketa.lt, ar rezervuoti telefonu 1653. Bilieto kaina: 120 Lt. Vėliau bilietai brangs.

God bless you


Festivalio informacija ir paskutinės naujienos: www.devilstone.net

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *