Aš nuoširdžiai nesuprantu. Gal kaltas ugnikalnis, gal gamtos ciklai, pavasaris, dar kažkas. Bet laikas nuo laiko suaktyvėja agresyvi, debiliška – flašinė – internetinė reklama. Ryte išsiverdu kavos, pasileidžiu foobarą, klausau muzikos, atsidarau populiariausius lietuviškus portalus, į tabus susimėtau straipsnius, kol iš kažkur kažkas pradeda žviegti. Fak jū, marketingistai. Aš, [keiksmažodis], vietoj to, kad mėgaučiausi rytiniais skaitiniais, vėl turiu pereiti per tabus, kad išjungčiau jūsų sumastytus debilizmus. Maža to, rasti garso šaltinį ne taip jau paprasta. Po viso to, man turi rūpėti jūsų prekė/paslauga?

Dar vienas juokelis – reklama per visą naršyklės langą (juk reklama svarbiau už turinį, ane?). Štai delfyje į 15 naujausių žinių buvo užlervota į vyrišką sėklą panaši nesąmonė. Mistinis ženklelis X (norint išjungti reklamą) yra labai mažas ir kažkur. Kodėl aš turiu vargintis ir ieškoti? Jūs nervinat, supraskit pagaliau.

Sąmokslo teorija: ar jūs pastebėjote, jog kartais spaudžiant X, vis viena esate perkeliami į reklamuojamą puslapį? Kas tai? Kodėl taip?

O gal aš jau senas ir durnas? Gal čia viskas normaliai?
Ar gal kažkam naglas produkto stūmimas rūpi labiau nei idėjų trūkumas?
Ir nesiūlykit man flash blokerių – ne mano tai problema. Aš už etišką marketingą. O visi dalbajobai degs internetiniame pragare. Amen.

404

4 Replies to “Apie nieką. Reklamą. Paburbėjimai.”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *