carnaval_brasil

Tirpo sviestas, džiuvo duona. Lepino savo kaitra Berlyno saulė Bread and Butter tradeshow lankytojus, pirkėjus ir exhibitorius. Baseinai lauke vėsino ištinusias kojas. Trumpiau, organizatoriai tęsėjo žodį – Berlyno Tempelhof orouoste nestigo braziliško karščio.

do_nothing
Pirmasis įspūdis keliaujant į tradeshow – jeez kiek fašionistų. Aiškiai persistengia. Lankytojai surūko paskutinę savo cigaretę prieš einant į vidų. Po stogu sugena lietus lyg iš tropikų. Tiek spaudą, tiek pirkėjus įleidžia 10-tą ryte. Pirmąją dieną vyko pristatomasis šou – su konfeti iššovusiais iš visų kampų dėmėsio centre atsidūrė dvi šokėjos karnavaliniais outfitais ir bandė sukelti gerą pirmąjį įspūdį brazilišku šokiu. Failed.

bread_and_butter

Exhibitoriai buvo patalpinti į orouostą, kuris buvo suskirstytas į penkias dalis. Pirma suskubau į Urban Superior. Kodėl? Bandos jausmo genamai knietėjo išvysti kaip lietuviai išsieksponavo. Vieni išskirtiniausių buvo Mother Eleganza. Gal M.E. ir nebuvo tinkamiausia vieta tarp visokių denim ir leather handcraft brandų (kurie užėmė apie pusę visų ekspozicijų), tačiau dėmesio jiems tikrai netruko.

mother_eleganza

Veiklos taip pat. Ganzos vyrai nesedėjo vietoje ir digino naujų dizikų, su kuriais galėtų sukolobaruoti. Spoilinu, labai tikėtina, kad tai bus Vanesa, kurios psichodelinėje kolekcijoje derinami keisčiausi spalviniai blokai ir medžiagos. Keliu už ją nykščius.

ganza_x_vanesa_krongold
Ganza svečiuojasi pas dizainerę iš Argentinos

 

Dailiai pasirodė ir labàdienà šaika, kurie stilistika turbūt geriau įsipaišė į BBB vaibą. Netikra žole aptraukta siena, miško gyvūnų iškamšos, kelmaičiai – viskas, kaip visada. Faina, gražu.

laba_diena
Pozuoja
laba_diena_02
Štai apie ką kalbėjau
laba_diena_01
Stumdo laiką

Kad ir kaip visi hipsteriški brandai gražiai bebuvo išsieksponavę, realaus skirtumo tarp jų nebuvimas nevertė priartėti nei prieš metrą.

filson

the_library

Bread&Butter‘yje būta tiek didelių, labai didelių, tiek mažų, kątik užsiveisusių vardų. Didžiausi net neįleidę peržvelgti ekspozicijų, ką bešnekėt apie jų įamžinimą. Teko pašnekėti su Happy Socks atstovais. Kodėl apie juos užsiminiau? Nes Snoop Dogg. Dupenkioliktais bus jo pack’as, susidedantis iš trijų porų kojinių.

Mylimasis kuprinių, rankinių etc kūrėjas Herschel kitai vasarai siūlys galybę naujų printų, spalvinių derinių ir kai ką, kuo dar neprekiavo – 5 panelių kepuraites. Nuotraukų nedariau, nes pernelyg nesistengė išsieksponuoti kažkaip kitaip. Turbūt nes žino, kad jie geri ir nebereikia niekam sukelti įspūdžio.

levis_vintage
Levi`s vintage

Tiesą sakant, mano dėmesio susilaukė daugiausiai tie, apie kuriuos girdėjau anksčiau ir kuriuos mylėjau. Žinojau, kad nevalia nekreipti dėmesio į brandus – naujagimius. Akis užkliuvo už neregėto brendo pavadinimu Oill, kurie kilę iš Kopenhagos. Man turint nemažą priklausomybę kuprinėms užsistovėjau prie vienos jų, kuri išsiskyrė tuom, kad atrodė lyg būtų pagaminta iš kamštinės medžiagos.

oillJau žinoma, kad ateinantis duonos ir sviesto renginys vyks Barsoje sausio 8-10 dienomis (tas pats spotas, kaip ir dupenktais), bet vasarą ir toliau vyks Berlyne. Tad jei užsimanysite pasidairyt į daug barzdočių, kokybiškų kolekcijų preview, užšokite į BBB.

Koncertai Šmotkės Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published.