AVaspo_EVENT

Šiuolaikinės elektroninės muzikos grupė AVaspo į muzikinį pasaulį išleidžia trečiąjį albumą ir kviečia į albumo pristatymo koncertus Vilniuje ir Kaune.

Pristatydami naują albumą AVaspo tęsia vandens tematikos pavadinimų ciklą, pradėtą kartu su pirmaisiais albumais (Nėra okeano ir Niagara) ir trečiajį savo kūrinių rinkinį pakrikštija dvikalbiu vardu: Kraujuojantis Okeanas / Ocean is Bleeding.

 
Albume netiesiogiai kalbama ne tik apie žmogaus ir gamtos susvetimėjimą (tiksliau – pastarosios naikinimą), bet ir pakitusį žmogaus ir gamtos santykį. Dabartinis miestietis užauga betono džiunglėse, todėl paukščių čiulbėjimą, miško alsavimą jam pakeičia sintetinio garso triukšmai, skaitmeninės samanos. AVaspo save vadina muzikiniais manipuliatoriais, žaidžiančiais sąvokomis ir emociniais potyriais. Galbūt todėl nėra vieno stiliaus, yra bendra konceptuali kryptis, didžiaja dalimi atitinkanti post muzikos kategoriją. AVaspo muzikoje ne tik laksto bizonai, bet ir psych-pop, experimental srovės teka tais pačiais giluminiais vandenimis, vienos kitų neužgoždamos.

Muzikinėje trečiojo albumo pristatymo programoje bus galima išgirsti tokius kūrinius kaip Sielos turizmas, Vakar mačiau, Rilkė labai mėgo rožes, Aš jus visus, Peiliu, Maitinam žuvis, Jei eini atbulom, 100 bizonų, ir, žinoma, Ocean is Bleeding – kol kas vienintelį AVaspo tekstą, parašytą anglų kalba.

Albumo pristatymo vakarą Vilniuje, sodriais muzikos poskoniais papildys ne tik retais, geidžiamais pasirodymais intriguojantis DJ S13, bet ir AVaspo narys Gediminas Žygus, scenoje pasirodantis ir po kitu plačiai žinomu amplua, kaip DJ Jacques Gaspard Biberkopf, pasirodymus vizualizuos VJ Suckmafinger. Kaune, medijų meno ir muzikos festivalyje Centras grupė AVaspo dalinsis scena su instrumentinės, eksperimentinės muzikos grupe iš Švedijos Kriget.

Albumo pristatymo koncertai vyks kovo 28 d., klube „Gluck”, Vilniuje (FB: http://www.facebook.com/events/349824868464837/?fref=ts) ir balandžio 11 d., festivalyje „Centras”,kino teatre „Romuva”, Kaune (FB: http://www.facebook.com/events/336647243122983/ ).

 

Norintiems patekti į AVaspo koncertą Vilniuje turime klausimą – kodėl okeanas kraujuoja? Savo versijas, kaip visuomet, rašykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt facebook paskyroje. Dviems, pateikusiems įtikinamiausius atsakymus, atiteks po vieną bilietą į rytdienos renginį.

Konkursas vyksta iki ketvirtadienio (kovo 28 dienos) 13 valandos.

[nggallery id=587]

Afiša Bangos Konkursai

Leave a Comment

Your email address will not be published.