Dievai irgi kraujuoja

Dzeuso botagas

„Immortals“ tapo vienu laukiamiausių mano filmų iškart, kai tik išvydau jo anonsą, dvelkiantį purvu, žiaurumu, tamsa ir pritrenkiantį vaizdais. Sulaukiau. Ir galiu drąsiai teigti, kad tai – 110 minučių visiško gėrio, įtraukusio mane nuo pirmųjų minučių iki paskutinių sekundžių bei privertusio atleisti netgi į akis krentančias klaideles ar kitą panašią velniavą. Jei visi alpo dėl „Avatar“ miško, tai aš alpau dėl Immortals kovos scenų – žiaurių, stilingų, kupinų kruvinos estetikos ir neįtikėtinai įspūdingų. Rimtai – net nemaniau, kad šiais laikais tokios scenos gali nustebinti ir atrodyti šviežiai. Skrodžiami kūnai, lūžtantys kaulai ir slo-mo šuoliai dar niekada neatrodė taip stulbinamai. Be pribloškiančių kovos scenų, kurių, beje, nėra labai daug, gausite stiprų, tikrą ir išbaigtą blogietį – tokį, kuriam net gali pajusti simpatiją. Taip pat – ir purviną, įtraukiančią atmosferą, žiauriai gerai priderintą garsą ir galybę malonių filmo kūrėjų triukų – nuo spengiančių ausų efektų iki sustingusių paveikslų. Trumpai – tai žvėriškai kokybiškas ir prabangus reginys, kažkas tokio, kuo norėjo tapti „Sucker Punch“ ir panašūs reikaliukai.

8/10

via 3eilutes.lt

Tema: Ašaros, Kinas

8 Komentarai

  1. chernia ir banalybe. suru.lt, gal apsiruket per daug, kad vezina spec.efektai ir tupas turinys? 😉 no offence, geros dienos.

  2. Ši filmą žiūrėjau kino teatre ir 3D kokybe. Didžiausia įspūdį paliko Blogiukas Mikey, trys panos uždarytos metaliniame jautyje ant ugnies bei garso kokybe. Turinys be galo banalus, vaizdo kovos pasiskolintos iš 300 tik geriau nudailintos bei daug daug raumenų…… Ir trykštančių kiaušinių. Pasiziurekit filmą, suprasit patys.

Tavo žodis: