Husky Rescue
, tikriausiai, niekam pristatinėti nereikia. Išvydęs antrą suomių albumą Muzikos Bombos nukainotų prekių lentynoje žinojau, kad reikia jamt.

Helsinkio penketukas visuomet moka užliūliuoti melancholiškomis melodijomis. Jos, nors šaltos ir liūdnokos – visada su vilties, šilumos ir gašlumo žiupsneliu.

Ghost Is Not Real nėra toks pat geras, koks buvo debiutinis Country Falls. Tačiau 25 litų kaina – visiškai pateisinama žinant, kad albumas yra išleistas prabangios knygutės kietais viršeliais pavidalu. Bet čia nuotykiai dar nesibaigia. Gerai, kad esu super-įtarus ir praktiškai sergu sąmokslo teorijų liga. Todėl prieš įsigydamas katę nutariau (beje, kaip visuomet) apžiūrėti maišo turinį.

Eksperto akis padiktavo verdiktą „ne, ne, tak delo nepojdet“. Darbinė kompakto dalis buvo meniškai subraižyta (prisimenate skaitomos rubrikos pavadinimą?). Parduotuvės darbuotojui įvertinus prekę teko konstatuoti faktą, kad (cituoju) „taip, ant jo buvo pjaustoma duona, matyt“.


Įtardamas, kad muzikos atkūrimui šie fiziniai pažeidimai neturėtų turėti įtakos, sakau jam: „koką nuolaidą pritaikysite?“. Anas mandagiai atšovė, kad nėra įgaliotas, tačiau galįs pabandyti susisiekti su vadovybe. Su sąlyga, kad su plokštelės turiniu susipažinęs jau buvau – skubėti įsigyti reikalo nebuvo. Juoba, kad pažadėjo atidėti diską, kol paaiškės tiesa.

Po kelių dienų paskambinęs sužinojau, kad galiu atsiimti cd už 15 Lt. Fair trade. Taip tai vadinu.

Beje, visai neseniai grupė siuntė žinutę apie tai, jog pristato naują video iš pernykščio albumo Ship of Light. Labai įmanomas dalykas, kad Fast Lane taps paskutiniu singlu su aksominio balso Reeta-Leena Korhola.

Norėčiau, kad tai būtų tik nevykęs spėjimas, bet nauja daina Far From The Storm yra įrašyta su nauja vokaliste Johanna Kalén. Antra vertus, žmonės sako, kad visos permainos tik į gerą.

Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.