bayern

O kiek buvo kalbų vasarą apie Miuncheno “Bayern” renesansą. Naujas treneris, dešimtys milijonų spindintiems pirkiniams, grėsminga ant popieriaus sudėtis. O rezultatų kaip nebuvo, taip nėra. Vokietijos bundeslygos starte komanda laimėjo tik 5 mačus iš 11. O UEFA Čempionų lygoje vakar atsidūrė aklavietėje, antrą kartą per dvi savaites pralaimėjusi prancūzų “Bordeaux”. “Žaidėme gerai, bet nepasisekė”, – tarė po mačo “Bayern” treneris Louis van Gaalas. Vargu, ar tokie žodžiai paguodė gerbėjus.

Matyt, strategas turejo omeny, kad “Bayern” iššvaistė kelias puikias progas įvarčiams. Bet tam ir surinkti komandoje aukštos klasės meistrai, kad jas realizuotų. Tam jie ir surinkti, kad nedarytų tokių juokingų klaidų, kokiomis vakar nudžiūgino varžovus  Markas van Bommelis ir Joergas Buttas. “Bordeaux” per visas 90 min. vos dukart pataikė į varžovų vartus ir laimėjo 2:0. Respect! Maža to, Prancūzijos čempionai (10 tšk. A grupėje) užsitikrino kelialapį į aštuntfinalį. O Miuncheno futbolininkams (4 tšk.) dabar lieka melstis, kad penktame ture “Bordeaux” nepralaimėtų namuose Turino “Juventusui” (8 tšk.), o vėliau patiems važiuoti į Italiją ir pastarąjį klubą nudaužt.

Vakar bilietus į atkrintamąsias varžybas, sužaidus vos 4 turus, įsidėjo į kišenes dar trys klubai – B grupėje pirmaujantis “Manchester United” (“velniai” savo aikštėje išvengė pralaimėjimo Maksvos CSKA, 3:3, nors likus žaisti apie 10 min. kišo 1:3; Deividas Šemberas pačioje pabaigoje gavo raudoną kortelę) bei D grupės lyderiai – Londono “Chelsea” ir “Porto”. Visos turnyro lentelės – čia.


Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *