ba-rastipasiklysti

Šiandien, ketvirtadienį, lapkričio 13-ąją, prasideda ilgai lauktas indiroko grupės ba. turas per Lietuvą rasti/pasiklysti. Grupė surengs aštuonis koncertus. Pirmasis jų – jau šį vakarą Klaipėdoje.

„Ar radęs aš ar pasiklydęs? Ir pats bandau sau atsakyti. Laikas parodys, – nedaugžodžiauja Benas Aleksandravičius, grupės ba. siela, muzikos ir tekstų autorius. – Šiandien prasideda pirmasis oficialus mūsų turas. Labai įdomu. Su Jonu (Jonas Butvydas – grupės ba. būgnininkas) klausytojams nekantraujame pagroti savo naujausias dainas. Jeigu mes nebūtume ba., o ja būtų kažkas kitas, siųsčiau jiems slaptus meilės laiškus, vaikščiočiau į koncertus ir nešiočiau grupės marškinėlius dėl to, kad labai myliu lietuvišką muziką. O jos čia trūksta.“

Indie, post-punk ir alternative stilių muziką grojanti grupė ba. išpopuliarėjo pernai gegužę pristačiusi vaizdo klipą savo dainai Tai ne žmogus (šiandien 366 tūkst. peržiūrų). Metų pabaigoje gerbėjams pristatytas singlo Sugebėt pasikeist (šiandien 384 tūkst. peržiūrų) vaizdo klipas, kuris ir tapo bene atpažįstamiausia grupės daina. Prieš mėnesį 100 vnt. tiražu išleistą vinilinę plokštelę Pasikeist grupės gerbėjai išgraibstė per kelias dienas.

Prieš akis – naujas grupės etapas. Apie tai signalizuoja ir jau kitokio skambesio singlas Klaidos, kurį savo gerbėjams alternatyvios muzikos grupė dovanoja visiškai nemokamai.

 
Turas rasti/pasiklysti ryt, lapkričio 14-ąją tesis Kėdainiuose, lapkričio 21-ąją – Alytuje, lapkričio 22-ąją – Kaune, lapkričio 28-ąją – Mažeikiuose, lapkričio 29-ąją – Šiauliuose, gruodžio 5-ąją – Joniškyje ir gruodžio 9-ąją – Vilniuje.

Bilietus į koncertus galima įsigyti www.bilietupasaulis.lt.

ba-rastipasiklysti-Lietuva

rasti/pasiklysti – pirmasis tikras studijinis ba. albumas. Kompaktinė plokštelė bus išleista šių metų gruodį. Albumą sudaro 10 kūrinių. rasti/pasiklysti buvo kuriamas dvejus metus – būtent prieš tiek laiko gimė pirmoji albumo daina.

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.