Debiuotuoti naujoje komandoje per rungtynes garsiajame “Camp Nou” su “Barcelona” ir dar sau svetimoje pozicijoje – išbandymas navaikiškas. Todėl geriausias 2009 metų Lietuvos futbolininkas Marius Stankevičius, pirmą kartą vakar vilkėjęs “Sevilla” marškinėlius, neturėtų per daug nusiminti dėl prastokai nusisekusio pirmo blyno.

Mačą lietuvis pradėjo vieno iš dviejų atraminių saugų pozicijoje. Visą pirmą kėlinį bėgiojo be ypatingo supračio, ką daryti ir kaip. Kamuolį prilietė gal triskart per 45 min. Žaisti per jį komandos draugai akivaizdžiai vengė, o ir pats Marius nepersistengė siūlydamas savo paslaugas.


Prasidėjus antrajam kėliniui, “Barsa” greitai įmušė įvartį (tiklsiau Julienas Escude kamuoliuką nukreipė į savo vartus), tad “Sevilla” treneriai nutarė pakeisti taktinę schemą ir M.Stankevičius atsidūrė įprastoje dešinio gynėjo pozicijoje. Visai netrukus dar kartą pasireiškė, kad komandoje jis naujokas. Bandydamas daryti nuošalę lietuvis pražiopsojo Pedrito ir šis įkalė antrą įvartį. Galiausiai L.Messi pridėjo dar porą (dėl totalaus bardako “Sevilla” gynybos viduryje) ir “Barcelona” laimėjo 4:0. Nors visai neseniai Ispanijos taurės turnyre buvo gavus nuo tų pačių sevillianos namie ir galiausiai užleido jiems kelią į kitą etapą.

Grįžtant prie M.Stankevičiaus, rusų komentatorius V.Utkinas sakė: “Старательный Станкявичюс все работает на своем станке, но толку…”. Nepasaint to, kad goal.com svetainė lietuvio veiksmus įvertino prasčiausiai tarp visų “Sevilla” futbolininkų, jis neturėtų per daug išgyventi. Vis dėlto tai buvo debiutas. “Camp Nou”. “Barcelona”.

PS. Madrido “Realas” tarp kitko vakar gavo sveičiuose nuo Bilbao “Athletic”. Tad “Barcelona” atsiplėšė nuo “Galacticos” jau 5 taškais.

Prakaitas

Leave a Comment

Your email address will not be published.