Apie MJR XVII bilietus

2014-08-11        

MJR_XVII_bilietai

Festivalio Mėnuo Juodaragis organizatoriai dar kartą aiškina situaciją bei suteikia progą įsigyti paskutinius bilietus.

Rengiant glaustą festivalio epizodą susiduriame su vis daugiau klausimų apie Mėnesio Juodaragio XVII bilietus. Kadangi šumulio daug ir dažnos keistai nemotyvuotos versijos, norime šį tą nuosekliai parašyti.

Paskelbus, kad festivalio bilietų kiekis ribotas ir pradėjus juos platinti, visi festivalio bilietai buvo lankytojų išpirkti per 35 dienas. Galėjome manyti, kad 1500 bilietų bus išplatinti dar iki festivalio, tačiau toks didelis dėmesys buvo netikėtas. Tai, žinoma, didžiulis pasitikėjimo kreditas festivaliui, kuris labai įpareigoja ir MJR komanda visą vasarą iš peties stengiasi šio pasitikėjimo neapvilti.

Glausta festivalio MJR versija rengiama kas 4 metus. Šiemet 3 dienų renginys vyks ypatingoje, gamtiškai labai jautrioje vietoje – dendrologiniame parke. Jame ne tik gausu retų, saugomų augalų, bet ir pati teritorija nėra pritaikyta masiniams renginiams. Todėl šventės rengėjams yra būtina žinoti tikslų apsilankančių žmonių kiekį. Kartu su renginio dalyviais ir užsienio svečiais, MJR XVII festivalyje numatoma virš 2000 žmonių. Tai kritinis skaičius vietovei, todėl daugiau bilietų platinti negalime ir nenumatome.

Festivalis nėra “uždaras”, nes bilietus laiku galėjo įsigyti visi norintys. Kaip ir koks nors kino ar teatro seansas nėra uždaras, jeigu jo bilietai pasibaigę.

Kaip skelbta festivalio tinklapyje, surinktus paskutinius 50 bilietų norėtume skirti ištikimiausiems “pramiegojusiems”, tačiau matydami, kad norinčių tikriausiai daug daugiau, nenorėdami nesveiko ažiotažo ar peštynių sugalvojome štai ką:

Pakutinius bilietus galės įsigyti tie, kurie prisidės prie MJR Sapnų temos. Reikia nufilmuoti pasakojimą apie sapnuotą sapną (savo, draugo, senelės) ir video nuorodą atsiųsti mums paštu <mjr@dangus.net> arba ideti MJR paskyroje Facebook tinkle. Norintys tai padaryti – siųskite sapnus iki šeštadienio (rugpjūčio 16 d.). Trukmė, forma ir priemonės neribojamos. Įsimintiniausių pasakojimų autoriai sulauks mūsų laiško su informacija apie minėtų bilietų įsigijimą.
———————————————————

Jeigu kartais kas nors įsigijo bilietus nelabai nutuokdamas kur važiuoja, norėtume pažymėti kelis svarbius dalykus. Glaustoji MJR versija yra gan skirtinga nuo įprastinio MJR festivalio. Sakydami, kad jis KITOKS turime omenyje, kad šiemet muzikinį pagrindą sudarys ramesnio pobūdžio muzika, daug eksperimentų, meno projektų, pažinčių su kitomis kultūromis, ne vien baltiškąja.

Be to, Skinderiškio parkas nėra tokia patogi vieta, kaip Zarasų sala, – parkas gan gausiai želiantis, naktį klaidus, jame yra keletas apaugusių tvenkinių, gausiai priviso sosnovskio barščių, kuriuos mėginama išnaikinti… Todėl reikės ne tik saugoti parko augalus, bet ir patiems būti apdairiems, ypač tėvams atvykstantiems su vaikais!

Kadangi ko gero bus lietaus, tai MJR XVII gali priminti kitą glaustą ir labai įsimintiną Juodaragį – 2010 m. Aukštadvaryje.

Norime tikėti, kad ši informacija padės atvykti į sapnuojantį MJR tiems, kam labiausiai maga. O mes galėsime visas likusias jėgas ir laiką skirti festivalio paruošimui, kad jis būtų toks ypatingas, koks ir sumanytas. Ačiū visiems Juodaragio bičiuliams už supratingumą ir ramybę.

MJR Gentis

Afiša Bangos

Leave a Comment

Your email address will not be published.