The_Tiger_Lillies_front
Liepos 26 dieną į festivalį Midsummer Vilnius atvykstantys The Tiger Lillies lietuvių melomanus džiugins eilinį kartą. Sėkmingus pasirodymus Lietuvoje surengusi viena labiausiai savo stiliumi išsiskiriančių britų grupių šiemet grįžta su nauja programa Madame Piaf. 2016 m. pasirodžiusį grupės albumą įkvėpė nepaprastas legendinės prancūzų dainininkės Édith Piaf gyvenimas ir jos kūryba. Albume sutelpa 11 originalių grupės dainų bei 6 atnaujintos É. Piaf dainų versijos, kurias grupė atliks ir savo koncerte Vilniuje, Valdovų rūmų kieme.

Jau 28-erius metus gyvuojanti grupė išlieka viena unikaliausių grupių pasaulyje, savo dainose kalbanti apie pačius įvairiausius gyvenimo aspektus. Jų muzikos pasaulį paaiškinti gana sunku – jis svyruoja nuo gilaus liūdesio, aštrios ironijos iki begalinio grožio ir sužavi įvairiausio skonio klausytojus.

Karjerą koncertais baruose pradėjusi grupė netruko taip išpopuliarėti, jog greitai tapo kviečiama į svarbiausias Niujorko, Londono ir kitų didmiesčių teatrų sales, žymųjį Sidnėjaus operos teatrą. Už savo kultinį Shockheaded Peter miuziklą The Tiger Lillies buvo įvertinti prestižiniu teatro apdovanojimu Olivier, o už albumą The Gorey End buvo nuominuoti Grammy apdovanojimui.

Per tris dešimtmečius grupė išleido per 30 albumų, o per metus vidutiniškai surengia apie 200 koncertų. Savo kūryboje The Tiger Lillies nuolat atranda naujus būdus šokiruoti, sužavėti ir linksminti į jų gyvus pasirodymus susirenkančią publiką. Kiekvienas iš grupės koncertų klausytojams tampa neužmirštama patirtimi.

The_Tiger_Lillies

Suru.lt suteikia skaitytojams unikalią progą laimėti keturis kvietimus į šį renginį. Jums tereikia pasidalinti mėgstamos Édith Piaf dainos nuoroda (tik davai be La Vie en Rose, gerai?) bei pažymėti (užtaginti) draugą, su kuriuo žadate apsilnakyti Valdovų rūmuose. Tai darykite komentuodami atitinkamą įrašą Suru.lt fb paskyroje.

Konkurso nugalėtojai paaiškės butų keliu. Jiems atiteks po du kvietimus į renginį.
Konkursas vyksta iki pirmadienio (liepos 17 dienos) 13 valandos.

Afiša Bangos Konkursai Sūru

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *