Tuoj peiksiu šitą albumą.


Bet pradžioj prisiminkim audringus laikus. Kad kontrastas būtų didesnis.


Girdėjote kūrinius Somebody Told Me ir Bling (Confessions of a King) iš albumų Hot Fuss [2004] ir Sams Town [2006] atatinkamai. Paskutinis – gyvai atliekamas karališkoje Alberto salėje Londone.


O jau trečias žudikų albumas Day & Age [2008] skambėjo, kaip nevykusi Pet Shop Boys kopija.


Prieš savaitę jų frontmenas, vardu Brendonas, pristatė pasauliui savo solonį albumą. Flamingas, bliat. Tikriausiai prisimenat ir tuos antpečius… Aiškiai ne seksistas. Tebunie. Nes ne tai blogiausia.


Aukščiau pažiūrėti klipai veža dėl savo energijos, ar ne? Ponas Flauersas solo – toks pat stadioniškas ir atlapaširdis. O vat rokerio maištingumas kažkur išgaravo. Nebeliko to dramatizmo. Flamingo – kaip naujas The Killers albumas, tik be gitarų (ir anų trijų bičų, suprantama).


Brendonas visas toks teisiiingas, teigiamas. Kaip koks Briusas Springstynas, bliat. Arba Rodas Stiuartas, ar Styvenas Sygalas arba… jo, jo, Čakas. O juk dainuoja apie Only The Young, Jilted Lovers and Broken Hearts… Ir dar trys elitiniai prodiuseriai kambary: Madonos šokdintojas Stuart Price, „penktasis jutas“ Daniel Lanois ir senukas Brendan O’Brien. Šitie tai padaro savo darbą nepriekaištingai, neprisipisi. Garsų garselių… Ir viskas vietoje. Brilliant quality. Bet jau taip standartiška, taip boooring. Lyg įrašinėdami saugojosi „tik neduokdie aštriau“.

Taip ir gaunasi visokie Crossfire.

Štai tokį vat rokapopsą praeitą savaitę britai pirko labiausiai (65,518 kopijų). Tai gal vis tik Brendonas pasiekė savo tikslą? O ketvirtoj vietoj buvo anie berniukai (25,492 parduoti albumo vienetai). Skonis – visai kaip Lietuvoj. Tik kiekiai didesni. Šiek tiek.


Paradoksas, bet pridedamame bonus diske iš deluxe edition albumo versijos – bene geresnės dainos nei pagrindiniame. Vien jau Jacksonville koks… Visai kitokia atmosfera alsuoja.


O reziumuojant patarimas Brendonui būtų vienas: susigrąžinti iš atostogų The Killers – best british band that isn’t from Britain.


P.S. pagalvojau, kad mano „subraižytų kelių“ laikų geriausiai grupei Bush tiktų atvirkštinis apibūdinimas – best grunge band that isn’t from Seattle.

Bangos Šviežia

3 Replies to “Žudikas Brendonas aprimo”

Leave a Comment

Your email address will not be published.