Įskaudino Hurts

2010-09-07        

Berniukų nuotraukoje vardai yra Theo Hutchcraft (čia tas kairėje, kuris labiau į Cristiano panašus) ir Adam Anderson. Kartu jie sudaro grupę Hurts ir gyvena industriniame Mančesterio mieste. Vakar RCA/Sony Music grandai išleido debiutinį vaikinų albumą Happiness. Bet apie viską nuo pradžių.


Kai metų pradžioj pamačiau šitą video – pamaniau „šitie tai galėtų prikelti new wave sceną…“.

Sutikit, kad tai geriausia (po Black atliekamos) taip užvadinta daina.

Bet viltims nebuvo lemta pasiteisinti. Kalėdinio skambesio (nepaisant to, kad it wont get any better) Blood, Tears & Gold išdavė tikrus dueto ketinimus „pop is our way“.


Ir tai dar ne viskas. Iki tol jie bent sukdavo neblogus klipus, kurie savo nuotaika užnešdavo į Antono Corbijno darbus su Depeche Mode…


Bet paskui atėjo meidžoras su maišu pinigų ir sugalvojo, kad reikia spalvų. Geriau pirks.


Toks pats ir albumas išėjo. Kaip iš Bžesko vadybos vadovėlio, viskas tilpo: beprasmis popsas (Sunday), banalūs tekstai (Illuminated), Evelinai ir kitoms mergaitėms skirti pažliumbimai (Evelyn) ir dar vienos, kiek šviesesnės Kalėdos (Stay). Net „kur vyno?“ mergaitės negelbėja.


Tik trys paskutiniai albumo numeriai kiek įdomesni. Bet ir anie pabosta po kelių kartų.


Gaila…
O galėtų gautis nebloga pamaina į pensiją besiruošiantiems Pet Shop Boys.
Beje, Hurts, kaip ir pastarieji net turi duetą su Kaile. Galės muštis topuose su šita porele.

Hm. Net Dima Bilanas užpavydėtų.


O šitą reikalą tikriausiai reiktų traktuoti kaip skolos grąžinimą?Ir atkreipkit dėmesį, kad geriausiai iš visų (8/10, tuo tarpu kai kiti pažymiai neviršija penketuko) berniukus vertina NME.

Bangos Šviežia

Leave a Comment

Your email address will not be published.